З Днем захисника України! З Днем українського козацтва!

13.10.2016

Дорогі, дорогоцінні наші!
Щиро вітаємо з Днем захисника України, з Днем українського козацтва всіх справжніх чоловіків!

Не тих, що з грубим голосом, перекачаними м'язами, самовпевненим поглядом, таких собі альфа-самців з примітивною брутальністю :). Ні :).
Сьогодні ми вітаємо чоловіків мужніх - з силою духу, благородних, чесних і відважних. Чоловіків сміливих і відповідальних. Порядних, працьовитих і наполегливих. Мудрих, добрих і чуйних. Розумних і компетентних. Самостійних і відданих.
Чоловіків цілісних, впевнених, з власною думкою і непохитними принципами. Чоловіків, на яких можна покластися. Чоловіків з почуттям гумору. Чоловіків, які здатні кохати.

Вітаємо тих, хто не стоїть на одному місці, постійно розвивається і вдосконалюється. Чоловіків-лідерів принаймні в одному з аспектів свого життя - в сім'ї, на роботі або серед друзів. Чоловіків, які не зраджують своїм переконанням. Чоловіків, які вчаться на власних помилках і вміють сміятися над собою. Чоловіків, які завжди роблять те, що необхідно, якими б важкими не були їх рішення. Сучасних українських козаків.

Дякуємо за те, що ви є. За те, що поважаєте, підтримуєте і захищаєте. Дякуємо, що намагаєтеся зрозуміти нас навіть тоді, коли це неможливо :). За ваше сильне, надзвичайно надійне, непохитне чоловіче плече. За вашу любов. За нашу безпеку.
Вам, справжнім, ми даруємо найтепліші, найніжніші почуття, для вас бережемо родинне вогнище, вам народжуємо малюків.
Зі святом, рідні! Ми поруч. Будьте щасливі!

UDEN-S - З днем захисника України!

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

 

Мы самый общительный завод обогревателей!
Присоединяйтесь к нам
в социальных сетях: