Будівельникам, проектантам, архітекторам

Пропозиція про співпрацю для будівельних компаній, проектних організацій, приватних бригад

Шановні колеги!

Ми пропонуємо вам наші послуги з постачання та монтажу інфрачервоних низькотемпературних енергозберігаючих панельних обігрівачів UDEN-S для систем автономного електроопалення.

Досі недороге, економічне та інвестиційно вигідне опалення асоціювалося з газовими системами обігріву. Та сьогодні очевидно: газ має гідну альтернативу, що значно знижує вартість квадратного метра будівництва.

Чому вам варто придивитися до нашої пропозиції уважніше? На це є декілька важливих причин.

Економія коштів та часу

  • Дешевше та швидше вирішується питання енергозабезпечення новобудов. Встановлення електроопалення UDEN-S дозволяє виключити цілий пласт робіт по підведенню газу та значно зменшити капітальні затрати. Забезпечення будинку опаленням і гарячою водою вирішується максимум збільшенням перерізу кабелів.
  • Система безрідинна - це економія на котлах, трубах, насосах, обслуговуючому персоналі та захист від проблем надалі. 
  • Обігрівачі UDEN-S вигідніші від електричних конвекційних систем, адже потребують вдвічі менше потужності. 
  • Можливий поетапний монтаж. У майбутньому система опалення не потребує регламентних робіт.

Привабливіші ціни на житло

Ми пропонуємо для ваших клієнтів насправді доступне опалення.

Згідно з Постановою НКРЕ від 26.02.2015 №220, для населення, що мешкає в житлових будинках, обладнаних в установленому порядку електроопаленням і електроплитами, діє тариф на електроенергію у розмірі 0,714 грн/кВт за місяць. Це в середньому 520-530 грн/місяць в оплаті за електроопалення для двокімнатної квартири.

Вибираючи обладнання UDEN-S, наші клієнти отримують сучасну та надійну систему опалення з мінімальним споживання електроенергії за розумні кошти.

Більш того, з обігрівачами UDEN-S можна комбінувати будь-які системи автоматичного управління на вибір клієнта, що зробить використання системи опалення зручнішим і економнішим (наприклад, програматори зменшать витрати електроенергії ще на 25%).

Гнучка цінова політика

Вартість продукції максимально доступна навіть на обігрівачі преміум-класу: найвибагливіший клієнт залишиться задоволеним.

Підтримка іміджу вашої компанії

Як виробники ми даємо 5-річну гарантію на обігрівачі UDEN-S, та реально термін їх служби - 25 років. Все обладнання має гігієнічні висновки про безпеку для здоров'я, пожежні дозволи, сертифікати відповідності.

З UDEN-S легко підібрати обігрівачі для будь-якого приміщення і стилю інтер'єру. Це безпрограшний вибір: настінні обігрівачі, система «теплий плінтус», стельові опалювальні панелі й більше 100 моделей дизайн-радіаторів (ексклюзив, який не має аналогів у світі).

Ми готові стати для вас надійним партнером, забезпечити якісною, сучасною, екологічною продукцією, надати гарантії на майбутнє.

Дійсно індивідуальний підхід до співробітництва

Відносини зі своїми партнерами ми стараємося будувати на довірі та взаємовигоді. Ми розуміємо, що ваше процвітання - це наш розвиток та розширення, тому спільна грамотна робота - наше пріоритетне завдання.

Зателефонуйте сьогодні за телефоном +38 097 305-30-40 або напишіть нам на .
Охоче дамо відповіді на всі запитання й запропонуємо оптимальні варіанти співробітництва.

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: