UDEN-S оголошує старт конкурсу дитячих малюнків «Енергонезалежна Україна очима дітей»!

Шановні друзі!

Український виробник енергозберігаючих систем електроопалення UDEN-S оголошує про початок конкурсу дитячих малюнків «Енергонезалежна Україна очима дітей», присвяченого Дню захисту дітей.

Сьогодні про енергонезалежність не говорить тільки лінивий, і зрозуміло, що проводити роз'яснювальні бесіди з енергозбереження потрібно з раннього дитинства. Багато діток вже мають елементарне уявлення про те, що таке енергія і звідки вона береться, як економити світло й воду вдома та в школі.

Ми не обмежуємо фантазію юних учасників конкурсу ніякими рамками - корисні поради по економії енергоресурсів, парниковий ефект і глобальне потепління, акція «Година Землі», відновлювальні джерела енергії, ефективне використання електричних пристроїв та ін. При виборі найкращих робіт у першу чергу будуть оцінюватися розкриття теми, позитивні емоції, посил, а потім вже рівень майстерності дитини.

Номінації та призи

Переможці конкурсу будуть визначатися у двох номінаціях:

1. Номінація «Юний художник UDEN-S» - за рішенням суддівської комісії компанії UDEN-S. Приз - дитячий дизайнерський обігрівач із зображенням Олафа і Свена (малюнок ручної роботи). 

Нажмите на изображение, чтобы открыть в полный размер

2. Номінація «Маленький улюбленець публіки» - за голосуванням (кількістю «лайків») в Facebook. Приз - дитячий дизайнерський обігрівач із зображенням Міньйонів (малюнок ручної роботи).

Нажмите на изображение, чтобы открыть в полный размер

Найцікавіші малюнки за рішенням компанії будуть використані при створенні нових дизайнерських обігрівачів та розміщенні в каталозі продукції UDEN-S з посиланням на ім'я автора.

*в якості призу переможець зможе вибрати будь-який дизайнерський обігрівач з каталогу продукції UDEN-S.

Правила участі

 1. 1. До участі в конкурсі запрошуються діти віком до 12-ти років, які проживають на території України. Малюнки приймаються з 15.04.15 до 20.05.15 в будь-якому форматі та техніці виконання:

  •   в офісі компанії UDEN-S за адресою: вул. Калініна, 10/14, м. Кіровоград, 25006,
  з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 18:00, у суботу з 10:00 до 15:00;
  •   на електронну адресу: (якщо малюнок перемагає у конкурсі, оригінал обов'язково надається організаторам)

 2. Кожен малюнок повинен містити назву, прізвище та ім'я дитини (повністю), вік дитини, населений пункт та номер телефону батьків для зв'язку.

 3. За бажання юний автор може доповнити свій малюнок невеликою розповіддю або віршем, що також буде враховуватися при оцінюванні.

 4. Учасники конкурсу малюють самостійно, без допомоги дорослих.
   
 5. Надіслані роботи буде розміщено на сторінці UDEN-S у Фейсбуці, в альбомі «Конкурс малюнків-2015», де всі бажаючі зможуть подивитися та оцінити їх.

 6. Результати конкурсу будуть оголошені 02.06.15 на сайті компанії http://www.uden-s.ua/ та на сторінках UDEN-S у соціальних мережах. З переможцями конкурсу відразу ж зв'яжуться представники компанії, щоб привітати та уточнити зручний спосіб доставки призів.

 7. Надсилання малюнка на конкурс розцінюється як автоматична згода автора на публікацію його роботи в інтернеті, використання організаторами в рекламних та інших матеріалах (з обов'язковим посиланням на ім'я автора).
  По завершенню конкурсу малюнки не повертаються.будут.

Приймайте участь та вигравайте!

Контакт для довідок про конкурс:
Людмила Заболотня, спеціаліст із зв'язків з громадськістю
Тел.: +380 (522) 24-52-89, 066 903-20-77
Email:

 

скачать каталог цветов RAL Classic  Завантажити файл з інформацією про конкурс

Усі конкурсні малюнки дивіться у нашому альбомі на Facebook.
Про конкурсантів та переможців читайте тут
: http://www.uden-s.ua/ua/news/rezultati-detskogo-konkursa-2015-184 
Вручення призів переможцям з Кіровограду: http://www.uden-s.ua/news/vruchenie-prizov-pobeditelyam-187
Наші головні призери вже с подарунками. Дивіться: http://www.uden-s.ua/news/pobediteli-konkursa-s-prizami-188

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: