Акція відгуків UDEN-S

Вигравайте обігрівач за відгук про UDEN-S!

 


Вітаємо, друзі!

Найтепліший бренд UDEN-S запрошує усіх, хто користується нашими обігрівачами приєднатися до акції відгуків «тепла розповідь». Поділіться вашими враженнями та думками про їх роботу, допоможіть іншим людям зробити вибір опалювальної техніки, а нам — удосконалити наш продукт.

Надсилайте відео або фото обігрівачів UDEN-S в інтер'єрі, встановлені у вашому приміщенні на info@uden-s.ua, підкріплюйте їх розповідями про роботу опалення, і ви можете стати переможцем, який отримає обігрівач-новинку 2018 року!

Ми підготували питання, відповіді на які можуть допомогти визначитися тим, хто зараз обирає ефективну систему електроопалення або обігрівачі:  

  1. Чому ви обрали нашу компанію та обігрівачі UDEN-S?
  2. Яке приміщення ви ними обігріваєте: квартиру, приватний будинок, офіс і т.п.?
  3. Обігрівачі UDEN-S використовуються як основний, додатковий обігрів чи в комбінації з іншими системами опалення? Гаряча вода від бойлера чи газової колонки?
  4. Особливості вашого приміщення: площа, висота, утеплення стін, панорамні вікна і т.п.?
  5. Які проблеми ви вирішили з допомогою обігрівачів UDEN-S?
  6. Які зміни ви відчули взимку? Як змінилися ваші витрати на обігрів приміщення (середньомісячне споживання електроенергії або середньомісячна оплата)? Наскільки обігрівачі UDEN-S ефективні та надійні з вашої точки зору?
  7. Якщо у вас встановлений дизайн-обігрівач, розкажіть, як саме він доповнив та прикрасив вашу домівку, можливо, візуально змінив приміщення, викликав захват гостей J.

Як тільки ми отримаємо 20 відео або фото відгуків, оберемо найінформативніший та найкорисніший, автор якого отримає новинку-обігрівач 2018 року.
Надсилаючи листа вкажіть: ваше ім'я, назву населеного пункту та контактний номер телефону для зв'язку.
Навіть якщо у вас склалася якась нестандартна ситуація з нашими обігрівачами, обов'язково повідомте нам про це, ми допоможемо знайти вирішення.

Ми хочемо подарувати вам ще більше тепла та краси! Чекаємо ваших відгуків!

Акція діє на постійній основі. Слідкуйте за інформацією про переможців у кінці цієї сторінки.

 

 
     

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: