Брендування обігрівачів від дизайн-студії UDEN-S

08.07.2014

Які тільки методи брендингу не застосовують сьогодні численні компанії, намагаючись досягти максимально глибокої комунікації зі споживачами і зробити кожну товарну одиницю привабливою для своєї цільової аудиторії. Ми практикуємо нестандартний підхід, гарне та справді тепле рішення :)

Енергозберігаючі обігрівачі UDEN-S з логотипом вашої компанії стануть не тільки бездоганним інструментом для створення теплої, затишної атмосфери та стильним декоративним елементом інтер'єру, але й інноваційним рекламним носієм. Погляньте, як дорого та ненав'язливо вони виглядають.

Дім тепла

логотип компании «Дом тепла» полученный от дилера

Дизайн-радіатор UDEN-S «Дім тепла»

 Логотип, отриманий від дилера  Настінний дизайн-радіатор (УДЕН-500К)
Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Дизайн-радіатор «Дім тепла» виготовлено на прохання дилера UDEN-S із Луцька. «Теплий» логотип прикрашає демонстраційний стенд офісу та слугує гарним прикладом майстерності наших художників.
 

 

 

 

Логотип «ТеплоЛінк» Дизайн-радіатор (УДЕН-150)

 

Дизайн-радіатор (УДЕН-500 К)  Дизайн-радіатор (УДЕН-500)
Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Фотодрук виконано на радіаторах UDEN-S нашими ексклюзивними представниками в Росії для компанії «ТеплоЛінк».
 

 

Інтер

логотип футбольного клубу «Інтер» 

Дизайн-радіатор «Інтер» УДЕН-500 

Логотип футбольного клубу «Інтер» (Мілан) Дизайн-радіатор «Інтер» (УДЕН-500)
Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Дизайн-радіатор «Інтер» - ексклюзивне замовлення нашого дилера з Італії. Ця країна подарувала планеті велику кількість футболістів, з'єднала мільйони вболівальників. Дуже актуальний вибір дизайну в той час, коли футбольні фанати з усього світу вболівають за свої країни в ході Чемпіонату світу з футболу-2014. Дизайн-радіатор «Інтер» - як символ неперевершеної команди та палко улюбленої усіма італійцями гри - обов'язково знайде своїх фанів!

Все, що ви любите, цінуєте, все що примушує вас знову й знову переживати яскраві емоції та викликає душевне тепло, заслуговує втілення. Донесіть нам своє бажання - і ви станете власником не тільки економної системи опалення, але й унікального витвору мистецтва, створеного виключно для вас!

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: