Союз теплого дерева і холодного металу – неочікувана новинка від UDEN-S!

22.08.2014

Навряд чи є вища з насолод, як насолода творити
Микола Гоголь

Кожного разу, презентуючи новинки UDEN-S, ми говоримо про наші обігрівачі — елегантні білі або ексклюзивні дизайнерські. Але сьогодні з величезним задоволенням представляємо вам дещо зовсім нове!

Декоративне панно на металі — витвір, створений руками майстрів дизайн-студії UDEN-S! Така вишукана дрібничка стане прекрасним доповненням до дизайн-радіаторів будь-якої складності за вашим смаком і вибором. Малюнок на панно може повторювати зображення дизайн-радіаторів, продовжувати його чи контрастувати з ним, завершуючи композицію, роблячи її «живою» та досконалою.
Знайомтеся, перша модель у нашому каталозі й чудове доповнення дизайн-радіатора «Слава Україні» - панно «Слава Україні».

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

 

 

 

Панно на металі «Слава Україні»
в дерев'яній рамці
Розмір: 30х32 см
Ціна: 360 грн

  Дизайн-радіатор «Слава Україні»
Потужність — 0,7 кВт для приміщень до 30-35 куб.м.
Розмір: 97,8х47,5 см
Ціна: 2177 грн

Дружній тандем теплого натурального дерева і холодного практичного металу вже давно став тенденцією у дизайні інтер'єрів. Так чому ж не використати його в опалювальній техніці?!
Подивіться, як стильно виглядає композиція дизайнерського обігрівача й декоративного панно в інтер'єрі будинку, уявіть, як вона може прикрасити діловий офіс або дорогий ресторан, щодня працюючи на імідж своїх власників і створюючи в приміщенні неймовірно теплу комфортну атмосферу.

 
  Дизайн-радіатор і панно "Слава Україні" в інтер′єрі

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Наші дизайнери майстерно виконають панно яких завгодно розмірів під будь-який дизайнерський обігрівач з каталога UDEN-S.
Створіть неповторний стиль вашого приміщення разом з нами!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: