«Екзотичне» опалення приватного будинку

09.08.2013

У жовтні минулого року наш асортимент поповнився оригінальною новинкою - теплим плінтусом з текстурним фарбуванням під шкіру крокодила. Товар незвичайний і «примхливий», не кожен інтер'єр йому до душі.

А два дні тому наш дилер поділився фотографіями об'єкта, де навряд чи будь-яка інша система опалення виглядала б так гармонійно, як плінтусні дизайн-радіатори.

Тож знову Крим, приватний будинок, неопалювана добудова, яка використовується менш активно, ніж інші частини приміщення. Головне завдання дилера полягало у тому, щоб зберегти цілісність ремонту та стиль інтер'єру. А оскільки приміщення має декілька зовнішніх стін і великі вікна, у якості системи опалення було вирішено встановити теплий плінтус. Вибір зупинився на моделях із серії каталогу Classic «крокодиляча шкіра», колір шоколад - під плитку, якою декороване приміщення.

До пари енергозберігаючим обігрівачам дилер встановив програматор terneo pro, що дозволяє знизити витрати електроенергії ще до 25%.

Результати оцініть самі.

 

   

 

Ми дякуємо нашому дилеру за творчий підхід та ювелірний монтаж, впевнені, що його клієнти холодними вечорами будуть не тільки насолоджуватися теплом, а й отримувати естетичне задоволення

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: