Голосуйте за кращі обігрівачі України в конкурсі «Фаворити успіху»!

07.02.2017

Дорогі друзі, клієнти, колеги, партнери! Ми невпинно дякуємо вам за підтримку в конкурсі «Фаворити успіху-2016». Ваші голоси та відгуки принесли теплому бренду UDEN-S впевнену перемогу в номінації «Обігрівач»! Ця висока оцінка - наша спільна перемога!

У цьому році ми продовжуємо приймати участь у конкурсі та запрошуємо вас приєднатися до голосування! J. Якщо ви знаєте про нас не з чуток, користуєтеся нашими обігрівачами або тільки плануєте, бачили їх або чули відгуки наших клієнтів, або ви просто любите нашу торгову марку так само, як і ми, - ласкаво просимо на сторіночку конкурсу J.

Щоб підтримати нас, просто перейдіть за посиланням: https://www.favor.com.ua/vote/for/20747, залогіньтесь через одну із соціальних мереж і підтверджуйте свій вибір!

«Фаворити успіху» - це некомерційний відкритий народний рейтинг торгових марок, офіційно представлених на українському ринку. Кожен споживач, кожен українець може обрати свою улюблену компанію або виробника та віддати за них свій голос. Переможці - найкращі та найбільш рекомендовані товари та послуги - визначаються за підсумками голосування Споживачів у 2017 році, оцінок Спеціалістів (Експертів) та Журі Успішних Людей (Відомих людей).

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: