UDEN-S на всеукраїнській виставці «Енергоефективність. Енергозбереження» у Кропивницькому

14.09.2016

Наймасштабнішою подією в рамках проведення «Тижня енергоефективності та енергозбереження» у Кропивницькому стала тематична виставка, присвячена актуальним питанням дбайливого ставлення до використання енергетичних ресурсів, популяризації економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження.

Виставка «Енергоефективність. Енергозбереження» в місті проходила вперше. 9 вересня у приміщенні аеропорту обласного центру серед 25 компаній, котрі працюють у сфері енергозбереження, у виставці активно прийняв участь і наш теплий бренд.

Стенд з яскравими енергозберігаючими обігрівачами UDEN-S було видно здалеку, він привертав жваву увагу відвідувачів до нашої продукції. Всього за 4 години більше 400 гостей виставки відвідали стенд, отримали кваліфіковану консультацію та відповіді на свої запитання. Крім класичних білих панелей особливо зацікавили та викликали захват дизайн-обігрівачі з ручним розписом, фотодруком і, звичайно ж, унікальні новинки - керамогранітні обігрівачі, аналогів котрим немає не тільки на українському, а й на ринку за кордоном.

   Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Енергоефективність, якість, надійність та раціональність використання системи опалення UDEN-S у квартирах, приватних будинках, офісах, дитячих садках та школах - основні моменти, на які звернув увагу директор торгового дому Михайло Сафонов на конференції-презентації, що відбулася у рамках виставки:

«Наша компанія - один із піонерів в області розвитку енергоефективного опалення в Україні, чим ми дуже пишаємося. Сьогодні питання енергозбереження значуще для кожної української сім'ї і країни в цілому. Масштабне впровадження енергозберігаючих технологій дозволить зменшити комунальні витрати населення, існуючі борги, прискорити процес відмови від дорогих енергоносіїв, збільшити об'єми використання власних енергоресурсів та відновлювальних джерел енергії».

 Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Дякуємо організаторам виставки - Кропивницькій міській раді та Кіровоградському національному технічному університету - за запрошення та виражаємо готовність взяти участь у ній наступного року.

Впевнені, ця виставка просто приречена стати щорічною та всеукраїнською, з сотнями учасників та тисячами відвідувачів.

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: