Конкурс «Only mans» від UDEN-S для наших дорогих чоловіків до Дня захисника України!

20.08.2015

Любі чоловіки!

Запрошуємо вас прийняти участь у конкурсі найкращого малюнка або картинки для чоловічого дизайнерського обігрівача!

Художники дизайнерської студії UDEN-S - це жіночні, ніжні дівчата тонкої натури. Всі теплі шедеври, які обігрівають та прикрашають наші домівки, це робота саме їх золотих рук. Та саме тому неповторні малюнки на наших обігрівачах найчастіше - це літні квіткові та рослинні візерунки, актуальні геометричні малюнки або популярні анімалістичні мотиви. Такі принти завжди цікаві, милі та жіночні, асоціюються з домашнім вогнищем, весною та квітучою молодістю, а ще... прекрасно поєднуються з улюбленою сумочкою або яскравим літнім сарафаном :).

Як же повинен виглядати істинно чоловічий обігрівач?
Що воліє бачити сучасна сильна половина людства?

Схоже, любі чоловіки, без вашої поради та допомоги нам не обійтися :).
Чи повинен він бути прямолінійним, простим і нейтрально однотонним, як ми звикли думати? Який дизайн-обігрівач краще за все підкреслить ваш сильний та незалежний характер, прикрасить ваше усамітнення для роботи або відпочинку та налаштує на творчість.

Надсилайте нам ваші ідеї у вигляді своїх малюнків та ескізів, фотографій та картинок які сподобалися. Ми оберемо найцікавішу пропозицію та до Дня захисника України - 14.10.15 - оголосимо переможця, який в якості призу отримає дизайнерський обігрівач із зображенням цього малюнка.

Умови участі в конкурсі:

  1. Конкурс стартує 20.08.15 та закінчуються 05.10.15.
    Результати конкурсу будуть підведені з 05.10.15 по 12.10. 15 та опубліковані 14.10.15 на нашому сайті у розділі новин, а переможець - додатково проінформований по телефону :). Приз переможцю буде надісланий зручним для нього способом.
  2. Картинки надсилайте на електронну адресу , прикріпляйте їх до листа, з обов'язковою поміткою в темі листа «На конкурс». В тілі листа вкажіть Ваше ім'я, місто та контактний номер телефону.
  3. До участі у конкурсі приймаються малюнки хорошої якості, стандартного формату jpeg, png або gif, бажано - розміром не менше 1 мегабайту та з розширенням 300 dpi.
  4. Картинки, які не відповідають умовам конкурсу, утискають права або ображають людей, що закликають до терористичної чи іншої протиправної діяльності, пропагують жорсткість і насильство, брати участь у конкурсі не будуть.

Чим більше відповідність вимогам - тим більше шансів стати переможцем :).

Малюнки, які приймають участь у конкурсі, по мірі їх надходження, ви зможете побачити на нашій сторінці у Facebook, в альбомі «Конкурс «Only men».

Приймайте участь та перемагайте!

Контакт для довідок про конкурс:
Людмила Заболотня, спеціаліст по зв'язкам з громадськістю
Тел.: +380 (522) 24-52-89, 066 903-20-77
Email:

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: