Надішліть свій відгук стосовно роботи обігрівачів і виграйте подарунок від UDEN-S!

27.07.2015

Конкурс відгуків для наших клієнтів

Дорогі друзі!

Якщо ви вже деякий час користуєтеся нашими обігрівачами або навіть встигли перезимувати з ними, запрошуємо вас прийняти участь у нашому творчому конкурсі на кращий відгук про UDEN-S та виграти цінний приз - дизайнерський обігрівач.

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі, просто надішліть свій відгук про обігрівачі на info@uden-s.ua та очікуйте на його розміщення на нашому сайті.

Умови конкурсу

  1. Надсилайте відгук у будь-якій зручній для вас формі: текстовій (опис, розповідь, казка, в прозі або віршах), відео-відгук (не більше 5 хвилин, з телефону або камери, прийнятної якості), фото-відгук і т.п.

  2. Текст відгуку повинен бути унікальним. Тести, скопійовані з нашого або інших сайтів, до участі в конкурсі не допускаються. Об'єм значення не має. Авторська орфографія, стилістика та пунктуація будуть збережені.

  3. Пишіть або розмовляйте зрозумілою усім мовою, намагайтеся зробити ваш відгук змістовним. Погодьтеся, відгуки типу «встановили в минулому році, плачу мало, дуже задоволений» мало про що говорять читачам. Тому коротенькі, беззмістовні та неінформативні відгуки ми опублікувати не зможемо, про що їх автори будуть сповіщені листом.

    Сміливо діліться своїми враженнями з іншими людьми, допоможіть тим, хто шукає ефективну систему опалення зробити вибір, а нам - удосконалити наш продукт. Розкажіть, чому ви зробили саме такий вибір, для якого приміщення (квартира/будинок, основний/додатковий обігрів, площа та висота приміщення, бойлер/газова колонка), які проблеми вирішували, та що змінилося з тих пір, які плюси та мінуси ви відмітили в роботі обігрівачів та компанії, як це вплинуло на ваші витрати.

  4. Якщо ви надсилаєте відео- або фото-відгук, будь ласка, покажіть свою встановлену систему опалення.

  5. Ваші відгуки надсилайте на пошту: info@uden-s.ua, з темою листа «Відгук». В листі вкажіть ваше ім'я, місто та контактний номер телефону.

  6. Надсилаючи відгук на конкурс, ви автоматично даєте дозвіл на його публікацію та подальше використання.

Розуміючи, що умови конкурсу не найпростіші та потребують вашого часу, зусиль і натхнення, ми будемо обирати переможця - автора кращого, на наш погляд, відгуку - кожного разу, як тільки на конкурс надійде всього лише 20 відгуків.

Переможець отримає ексклюзивний дизайн-обігрівач УДЭН-500 з малюнком на вибір з нашого каталогу.

Отже, конкурс стартує сьогодні й діє на постійній основі. Відстежуйте інформацію про переможців у розділі «Теплі новини» на нашому сайті.

Чекаємо ваших відгуків!
Удачі всім, тепла та краси!
 

Залишилися питання по конкурсу?
Звертайтеся до Людмили Заболотньої,
менеджера зі зв'язків з громадськістю:
+380 (522) 24-52-89, 066 903-20-77.

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: