Дорогі чоловіки! Нові дизайн-обігрівачі UDEN-S спеціально для вас!

02.02.2016

Художникам нашої дизайн-студії - жіночним, ніжним дівчатам тонкої натури - часом буває складно зрозуміти: «Чого ж хочуть чоловіки?». Тому в серпні ми оголосили всеукраїнський конкурс «ONLY man» від UDEN-S, щоб визначити, як же, на думку сильної половини людства, повинен виглядати істинно чоловічий обігрівач.
Дякуємо всім учасникам, що відгукнулись! Завдяки вам, наша лінійка дизайнерських обігрівачів поповнилася ще двома цікавими роботами. Зображення на них настільки самостверджуючі та незалежні, що не залишають ні краплі сумніву - вони створені саме для чоловіків.

UDEN-S - Дизайнерський обігрівач «Ковбой»

 

UDEN-S - Дизайнерский обогреватель «Уверенность»

Дизайн-обігрівач
«Ковбой»
  Дизайн- обігрівач
«Уверенность»
Ціна : 2570 гривен   Ціна : 2570 гривен
 

Зверніть увагу, в каталозі обігрівачів UDEN-S новинки представлені моделями UDEN-500К (500 Вт) у дизайнерському виконанні.

Погодьтесь, від цих малюнків просто віє свободою, зображені герої - уособлення сили та надійності - повні завзятості й наміру. Цілком очевидно, що досягнення великих цілей і підкорення найнеймовірніших вершин - це сенс усього їхнього життя. Дизайн - обігрівачі «Ковбой» та «Уверенность» відмінно виглядатимуть в класичному офісному або інтер'єрі домашнього кабінету, додадуть нотку мужності в інтер'єр кімнати підростаючого хлопчини!

Следите за новинками каталога продукции UDEN-S!
Мы несем тепло и красоту в каждый дом!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: