А У НАС СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! :)

30.09.2014

Шановні друзі! Сьогодні ми святкуємо своє восьмиліття! Вітаємо всіх співробітників! Приймаємо вітання від колег, клієнтів, друзів і партнерів!

Вісім років - серйозний вік для компанії. Безліч пережитих подій, досягнень, інколи розчарувань, але все ж частіше - перемог, все це - унікальний досвід, яким ми пишаємося. Ми виросли ще на рік, набули нових знань, модернізували виробництво, значно збільшили асортимент обігрівачів, розширили дилерську мережу в усіх восьми напрямках світу, то ж зараз як ніколи актуальні енергозберігаючі системи електроопалення UDEN-S обігрівають населення не тільки України, але й інших країн. Так, наш вектор розвитку направлений стрімко вгору! :)

І все це вдалося створити завдяки дружній, згуртованій, надійній, креативній команді! Команді професіоналів, яка усвідомлює, що спільне благополуччя залежить від вкладу кожного. У нас працюють так, як багатьом хотілося б відпочивати, - весело, легко, впевнено, гарно, з величезною любов'ю до життя та до людей, які знаходяться поруч. Шановні колеги, з Днем народження!

Як приємно, що поруч з нами на цьому шляху наші партнери та клієнти. Дякуємо вам за ваш вибір, довіру, співпрацю, спілкування! Ваші відгуки, поради та рекомендації допомагають нам стати кращими. З Днем народження!

UDEN-S нам 8 лет

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір
Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: