Нам сьогодні дев’ять років!

30.09.2015

Дорогі друзі! Сьогодні ми святкуємо своє дев'ятиліття! Вітаємо усіх співробітників! Приймаємо привітання від колег, клієнтів, друзів та партнерів!

Ми подорослішали ще на рік. Так, для людини дев'ять років - це ще зовсім дитинство, але в бізнесі інша система координат. Ми вже дорослі, стабільні, незалежні, успішні та амбіційні. Із задоволенням згадуємо кожен минулий рік - не проміняємо їх ні на що. Безцінний досвід, необхідні знання, приємні та зворушливі події, маленькі поразки та великі перемоги, нові й нові вершини.

Ми любимо справу, якою займаємося, любимо продукцію, яку виробляємо. До речі, в цьому році ми відзначаємо й перший ювілей реєстрації нашої торгової марки - вже 5 років ми несемо тепло, затишок і красу в домівки та офіси наших клієнтів саме під знаком UDEN-S.

Кажуть, що цифра дев'ять любить бездоганність, так як і ми прагнемо бути кращими в своїй справі, в своїй галузі: підвищуємо стандарти та якість, невтомно модернізуємо виробництво, розширюємо асортимент новими моделями, які швидко стають топовими, збільшуємо штат працівників, розвиваємо дилерську мережу в Україні та за кордоном, виходимо на нові ринки.

Цього могло б не бути без нашої дружньої, веселої, надійної команди - кожен по піщинці вносить вклад в розвиток та вдосконалення продукту, послуг та компанії в цілому. Дякуємо за вашу роботу, друзі. Кожен з вас - важливий гвинтик, без якого не працював би наш великий та потужний механізм.

Цього могло б не бути без наших партнерів, котрі популяризують бренд в Україні та за кордоном. Дорогі дилери, дякуємо вам за довіру, лояльність, терпіння. Ми раді працювати з вами.

Цього могло б не бути без наших покупців. Дорогі клієнти, дякуємо за ваш вибір, дякуємо, що ви з нами.

З Днем народження, друзі! Процвітання нам усім!

День народження UDEN-S

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: