Проблема опалення приміщень з низькими підвіконнями вирішена!

10.07.2014

УДЕН-500Д - новинка від торгової марки UDEN-S!

Хвиля еко-проектів дійшла й до України. Разом з натуральними матеріалами з покращеними теплоізоляційними властивостями, сонячними панелями та актуальним сьогодні електроопаленням будівельники намагаються максимально використовувати природне освітлення - скління великих поверхонь, панорамні вікна, балкони, еркери, світлі веранди. Такі архітектурні рішення спонукають наших проектантів та дилерів ще більш ретельно підбирати обігрівачі для кожного об'єкту, комбінувати різні моделі панелей, прагнучи отримати не тільки ефективну і економну систему опалення, але й запропонувати насправді гарне дизайнерське рішення.

Сьогодні ми презентуємо вам модель обігрівача, якої не вистачало в нашому асортименті. Знайомтесь, наша новинка - обігрівач UDEN-500D - тепер у продажу та обіцяє стати топовою позицією цього сезону.

  УДЕН-500Д, як і УДЕН-500, УДЕН-500К, має потужність 500 Вт, обігріває до 10 кв.м приміщення при висоті стелі 2,5 м, але відрізняється габаритами: 975х350х35 мм. Завдяки їм, цей компактний обігрівач вдало вирішує питання опалення там, де монтаж приладів традиційних розмірів проблематичний: вузькі та невисокі ніші, низьке скління, або коли інші моделі панелей не гармонують із загальним дизайном приміщення.
Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір     
     
Новинка ідеально підходить для опалення квартир, будинків, котеджів та офісів з панорамними та вітражними вікнами, торгових та розважальних центрів, виставкових залів, кафе, ресторанів, об'єктів культури.

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Впевнені, що ви оціните функціональність та ефективність цієї моделі. А наша команда із задоволенням продовжує «чаклувати» над новими розробками. Тепла та краси вам!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: