Ідеї наших клієнтів в дизайн-радіаторах UDEN-S

12.08.2014

Правду кажуть: «мій дім — моя фортеця». Погодьтеся, в дім, в якому завжди тепло й комфортно, вдвічі приємніше повертатися після робочого дня або незабутньої відпустки. Може, саме тому сьогодні все більше людей намагаються внести якусь родзинку в інтер'єр свого приміщення, зробити його особливим? І ми з радістю допомагаємо їм в цьому, розробляючи приголомшливі своєю красою та вишуканістю дизайнерські обігрівачі.

Незвичне замовлення ми отримали від нашого дилера з Росії. Його клієнт попрохав зобразити на обігрівачі ренесансний орнамент. Розмір майбутнього радіатора також передбачався особливим — 100х80 см, таких немає в нашій модельній лінійці.

Технічні спеціалісти UDEN-S створили обігрівач з двох модулів, що щільно прилягають один до одного, по 100х40 см кожен, а наші чудо-майстрині нанесли на нього цей стилізований золотий візерунок. Малюнок дизайн-радіатора плавно переходить з однієї частини обігрівача на іншу, а дивовижні завитки й листочки в'ються, як живі.

 

Малюнок - «техзавдання» від клієнта

Дизайн-радіатор «Ренесанс»  Дизайн-радіатор «Ренесанс»
в в інтер'єрі

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Еко-обігрівач шукав для свого будинку клієнт нашого дилера — житель Ужгорода та шанувальник легендарних мотоциклів Harley. Інтер'єр його помешкання виконаний в популярному нині стилі кантрі - поєднання вишуканості та практичності, натуральності та простоти. Малюнок для дизайн-радіатора клієнт вибрав відповідний - чаруючий своєю силою та мужністю знімок 1924 року з неповторним Джимом Девісом на Harley-Davidson.

Декілька днів роботи, і ось він — «драйвовий» дизайн-радіатор «Харлей» для шанувальників швидкості та подорожей :).  

 
Малюнок від замовника Дизайн-радіатор «Харлей» 

 Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Не меншою популярністю серед замовлень наших закордонних дилерів користуються так звані «теплі прапори» :). Цього разу такий замовив наш партнер з Норвегії для свого виставкового стенду. Гарно, стильно та дуже патріотично, чи не так?
   
 
Прапор Норвегії Дизайн-радіатор «Норвегія» 
Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір
  
Дизайн-радіатор «Дерево життя»

 Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Дуже захоплюючою була робота над індивідуальним замовленням клієнтки з Італії. Молода дівчина-дизайнер закінчує оформлювати свою квартиру в китайському стилі. Вона звернулася до наших художників з проханням створити дизайн-радіатор в зелено-коричневих тонах, уособлюючий дерево життя.

Просте, здавалося б, замовлення викликало бурю емоцій, ідей, пропозицій та обговорень, з ескізів тепер можна створювати альбом , але ... результат того вартий. Ось яким побачили древо життя наші дизайнери.

В ньому — всі пори року, всі життєві перипетії, події й пригоди, гіркі переживання й найщасливіші емоції, божевільні почуття і вся мудрість всесвіту... На ці яскраві чудернацькі візерунки можна дивитися безкінечно - вони дивують, вражають, причаровують, але точно нікого не залишають байдужим.

 
Створіть неповторний стиль вашого приміщення разом з нами!

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: