У новий рік з новинками

08.01.2013

Ось і минули січневі свята, насичені подарунками та позитивними емоціями. Натхненні хвилями радості, щастя і краси, наші дизайнери втілили в життя свої нові творіння.

Ми раді представити вам шість новинок опалювальних панелей UDEN-S: "Лілу", "Атакама", "Осінь", "Папороть", "Пеллея" і "Бамбук".

 

 

 

 

"Лилу" "Атакама" "Осень"
Дизайнерська панель «Лілу» навіває приємні романтичні думки. Фіолетові промінчики вечірнього сонця проникають крізь тендітні крильця метелика, який граціозно присів на гілочку. Ось-ось почнеться літня гроза... Панель під назвою «Атакама» символізує пустелю. Поєднання жовтого, піщаного та коричневого кольорів додає зображенню африканського настрою, а фрагмент потрісканої землі прекрасно завершує загальну картину. Справжні романтики можуть побачити спинку жирафа або навіть... мереживо! А що бачите ви?

Осінній день, теплі і вже не такі палючі сонячні промені, запах опалого листя - все це спадає на думку, коли погляд зупиняється на дизайнерській панелі «Осінь». Типові осінні кольори - жовтий, золотий, коричневий - яскраво підкреслюють підхоплене вітром листя.

 

 

 

"Папоротник" "Пеллея" "Бамбук"
Основою дизайнерських панелей «Папороть» і «Пеллея» є гілочка папороті. Так витончено папороть ще ніколи не виглядала :). Обігрівачі наявні в двох кольорах - зеленому та лососевому. Бамбукові стебельця з тоненькими листочками - головні елементи панелі «Бамбук». Малюнок виконаний в бежевому, зеленому та коричневому кольорах. Втілення ніжності, свіжості, спокою і незвичайного затишку - цей дизайн-радіатор стане чудовою прикрасою будь-якої оселі.

Ознайомтесь з актуальним каталогом обігрівачів UDEN-S і виберіть модель для свого приміщення!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: