«Handmade» новинки UDEN-S – керамогранітні дизайн-обігрівачі вже у продажу!

22.04.2016

Півроку тому, випускаючи новинки UDEN-S — керамогранітні дизайн-обігрівачі, ми навіть уявити не могли, що вони будуть мати такий успіх. 9 моделей «розлетілися» по нашим дилерам за півдня, а наплив замовлень не вщухає досі. Нікого не бентежить місячний термін доставки і ринкова новизна.

Ми не гаяли часу, і сьогодні колекцію, що полюбилася багатьом, представляємо зовсім в іншому світлі. Оригінальний дизайн, актуальні форми, теплі фарби... Просто погляньте самі — це безумовно новий рівень!

Керамогранітні обігрівачі UDEN-S
Всі моделі в інтернет-магазині

Дивіться, як по-новому заграли попередні моделі керамогранітних дизайн-обігрівачів. Нові казкові образи додадуть затишку милому інтер'єру дитячої спальні або іншої тематичної кімнати.

Керамогранітні дизайн-обігрівачі UDEN-S — це handmade, кожен з них створюється нашими майстрами на виробництві вручну і піддається ретельному контролю. Тому це не тільки сучасні енергозберігаючі обігрівачі та стильні елементи інтер'єру, а й втілення таланту і душевного тепла їх творців. Це реально ексклюзив! Два вироби ніколи не будуть абсолютно однаковими.

Якщо вам сподобалася певна модель обігрівача, але ви бачите її дизайн (форму, колір чи малюнок) трохи по-іншому або ж хочете замовити керамогранітний дизайн-обігрівач за власним ескізом — сміливо пропонуйте свій варіант, а ми спробуємо його реалізувати. Ціна і термін виконання таких замовлень обговорюється індивідуально.

Замовляйте керамогранітні дизайн-обігрівачі в нашому інтернет- магазині або за вказаними контактами!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: