ТМ UDEN-S презентує модернізований теплий плінтус

10.06.2014

Шановні друзі!

Нещодавно ми презентували наш новий теплонакопичувач для обігрівачів UDEN-S та раділи отриманому європейському сертифікату СЄ. Такі досягнення добре мотивують продовжувати модернізувати продукцію та покращувати її якість.
Сьогодні ми з гордістю представляємо вам вдосконалений корпус теплого плінтусу, на який так чекали наші дилери й клієнти!

 

UDEN-S - новий теплий плінтус

 Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір


Ми змінили конструкцію виробу, зробивши його повністю монолітним. Це не тільки більш висока міцність, електроізоляція, стійкість до механічних пошкоджень та корозії, але й приголомшливий вигляд!
І без того елегантний теплий плінтус став ще більш витонченим, а новий дизайн бічних заглушок та декоративних муфт успішно завершує його перетворення.

З'єднуючи між собою нагрівальні модулі теплого плінтусу, ви створюєте цілісну та гармонійну картину.

 UDEN-S - новий теплий плінтус

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Це не всі хороші новини на сьогодні  :) 

По-перше, на численні прохання наших клієнтів, бічні заглушки та декоративні муфти тепер не входять до стандартної комплектації теплого плінтусу і їх можна придбати саме в тій кількості, яка необхідна для вашого об'єкту.

По-друге, незважаючи на модернізацію, ми не змінюємо ціну на теплий плінтус, тож ще більше відриваємося від наших конкурентів на ринку!
 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: