Про Героя сьогоднішнього дня

01.11.2017

Війна нагадує про себе щодня. У житті вистачає подій, які залишають важкий слід у серці, але сьогодні ми не про це. Сьогодні про добро навколо, творіння його власними руками, про приємні спогади, про гарних людей.

Нещодавно наші хлопці з монтажного підрозділу повернулися з об'єкту та з захватом розповідали про нового знайомого, власника будинку, в якому й проводилися роботи, цілеспрямованого та позитивного - Михайла Берегу. Перебуваючи у зоні АТО, захищаючи Україну він отримав важкі поранення під Дебальцевим. Вибухом йому ушкодило хребет та спинний мозок. Перше, що запитав у лікаря опритомнівши - «Я буду ходити?»... зараз Михайло пересувається за допомогою візочка. Але надовго у ньому затримуватися не збирається. Має твердий чоловічий намір найближчим часом - піти. І він це зробить. Попри постійний жахливий біль він у гарному гуморі та посміхається. Немає коли впадати в розпач - Михайло тренується щодня по чотири години у власноруч зробленій спортивній залі. Наполегливо робить вправи, яким його навчили американські реабілітологи.

У цьому році прийняв участь у відбірному турі на проект «Ігри незламних». Влітку змагався на чемпіонаті України серед спортсменів з особливими потребами у Кропивницькому та виборов срібну медаль!

   

Його будинок потребував проведення деяких робіт, з організацією яких допомогли волонтери Армії SOS Кіровоград. Наша компанія з радістю долучилася до доброї справи. Організатори надали матеріали, а спеціалісти UDEN-S виконали кропітку, відповідальну роботу по заміні електропроводки у будинку. Тепер підзарядка «тесли», так Михайло називає свій електро-візок, буде легкою і не впливатиме на користування іншими електроприладами у домі, як було раніше.

Такими маленькими кроками здійсниться й найзаповітніше бажання Михайла! Чого ми йому й бажаємо!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: