Фотодрук на дизайн-обігрівачах UDEN-S – стираємо межі неможливого!

02.06.2016

Вітаємо, дорогі клієнти!

Як же нам подобається вас приємно дивувати! :) Сьогодні презентуємо новинки дизайн-обігрівачів, технологія нанесення зображень на які кардинально відрізняється від того, що ви звикли бачити, працюючи з нами.

Натисніть зображення, щоб відкрити в повний розмір

Помітили різницю? Це зображення виконано шляхом планшетного принтерного УФ-друку, що дозволяє наносити на обігрівачі високоякісні картинки з фотографічною точністю та зі 100% передачею кольору.

За допомогою фотодруку ми наносимо зображення будь-якої складності: улюблену фотографію, відому репродукцію, пейзаж, що зачаровує своєю натуральністю, стильне 3D-зображення, логотип і т.п.

 

Після тривалих пошуків, досліджень та тестів ми обрали найякісніші та найбезпечніші матеріали, тому наші УФ-малюнки на обігрівачах дуже гарні та реалістичні, не мають специфічного запаху, абсолютно нешкідливі, а спеціальне захисне ультратонке покриття робить їх довговічними та максимально стійкими до механічних пошкоджень.

Детальніше про фотодрук на обігрівачах читайте тут.

Тепер у каталозі UDEN-S поряд з ексклюзивними дизайн-обігрівачами з авторськими малюнками ручної роботи ви можете замовити обігрівач з фотодруком вашої картинки. Вибір за вами!

Виникли запитання?
Телефонуйте, наші менеджери радо вас проконсультують!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: