Оцінка роботи опалення UDEN-S – відмінна!

16.07.2014

«Единственный путь к достижению прочной устойчивости жизни — непрестанное движение вперёд» — Уоллес Генри.

Наша команда постійно намагається слідувати цій істині, удосконалюючи якість продукції та обслуговування. Найпростіший універсальний спосіб дізнатися, яка ця якість, — запитати у споживача. Тому кожного року, після завершення опалювального сезону, ми проводимо усне та письмове опитування наших клієнтів та партнерів. Сьогодні хочемо поділитися результатами опитування роздрібних замовників, які «зимували» з системою опалення UDEN-S вперше :)

Нас цікавили причини вибору саме бренду UDEN-S, оцінка ефективності та економічності обігрівачів, а також рівень обслуговування клієнтів менеджерами та дилерами компанії. Відповіді на питання анкет гріють душу :)

Що ж, технічний прогрес не стоїть на місці — більшість наших респондентів черпають інформацію із всесвітньої павутини, де і знаходять данні про бренд, його переваги, знайомляться з відгуками наших клієнтів. Саме ці данні спонукають їх зупиняти свій вибір на обігрівачах нашої торгової марки.

В роботі компанії клієнти належно оцінили якість та швидкість обслуговування, а також відмітили високий професіоналізм консультантів. На питання «Що, на Вашу думку, можна покращити або змінити в роботі нашої компанії» більшість порадили нічого не змінювати, але попрохали звернути увагу на рівень компетентності деяких дилерів в регіонах. Приємно, що клієнти компанії постійно слідкують за новинами бренду та не проти отримувати розсилку з нашими новинками й змінами асортименту продукції.

Ефективність та економічність роботи опалювальної системи 87% наших замовників оцінюють на 90-100%, ставлять максимальну оцінку (10 з 10), залишають чудові відгуки та готові рекомендувати нас своїм знайомим та друзям.

Ми вдячні всім учасникам опитування. Повірте, ваша оцінка для нас дуже важлива. Позитивні відгуки, як ніщо інше, стимулюють рухатися вперед, а будь-які зауваження допомагають усувати недоліки та виходити на зовсім новий рівень.

Тепла й краси вам!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: