Обережно! Шахраї!

20.07.2012

Ринок інфрачервоного електричного опалення в Україні стрімко розвивається. Енергозберігаючі обігрівачі UDEN-S (виробник ТОВ «УДЕН-УКРАЇНА») завойовують все більшу популярність, ім'я торгової марки «обростає» її шанувальниками. Доступне, економічне сучасне обладнання легко вирішує проблему опалення в квартирах, будинках, офісах, громадських приміщеннях.

Всього за 6 років обігрівачі UDEN-S встановлені та експлуатуються більш ніж на 5000 об'єктах різного призначення.
Як відомо, попит завжди народжує пропозицію. І дуже приємно, коли з'являються гідні вітчизняні виробники, з якими цікаво конкурувати. На жаль, непоодинокі й випадки шахрайства. З одним із них зовсім недавно зіткнулася й наша компанія.

У Кіровоградському регіоні з'явився новий «виробник» інфрачервоних опалювальних панелей - компанія «Євро-Тепло-Інвест». Не звернути увагу на нього ми не змогли, адже зовні обігрівачі виявилися повною копією продукції UDEN-S. Контент сайту також був безцеремонно скопійований у нас, у тому числі фотографії, технічні характеристики, прайси і комерційні пропозиції.

У рамках розпочатого розслідування правоохоронні органи провели контрольну закупівлю обігрівачів цієї компанії, зареєстрованих під маркою ОПЕН-Н.
З'ясувалося, що придбане обладнання - це всього лише результат невдалої спроби скопіювати технологію нашого виробництва, більш того, основні деталі виготовлені на нашому підприємстві.

Засновником ТОВ «Євро-Тепло-Інвест» виявився колишній наш співробітник. До того ж інвентаризація на виробництві підтвердила нестачу деяких матеріалів і напівфабрикатів.

На даний час слідство триває.

Шкода, що такого роду виробники пропонують продукцію сумнівного походження. При цьому вони не мають належних знань, досвіду, відповідних умов для виробництва і контролю якості.

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: