Відбулося відкриття найяскравішого офісу у Кропивницькому – офіційного представника бренду UDEN-S «СП Розумний дім»!

11.06.2018

7 червня відбулося довгоочікуване відкриття офісу ексклюзивного та офіційного партнера кропивницького виробника енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S ТОВ «СП Розумний дім»! «Ураааа! Це дійсно радісна подія для нас! Свято пройшло так мило, чудово, тепло та душевно, що гарний настрій та позитив переповнюють. Ми дуже вдячні усім гостям за візит, за те, що прийшли та розділили з нами цю радість! Дякуємо за ваші враження, емоції, приємні та неочікувані презенти, зворотній зв'язок і підтвердження! Ви надихаєте нас на нові висоти!», коментують у компанії.

 

   

Під час свята гостей познайомили з оновленою виставкою опалення «Мелодія тепла», зі значно розширеною лінійкою обігрівачів. А саме, були презентовані нові, революційні обігрівачі - каміни і теплі світильники! Гості спілкувалися між собою, консультувалися з приводу опалення та пригощалися смаколиками.

Якщо ви не встигли завітати на відкриття, затишний і прегарнючий офіс по вул. Шульгіних, 10/14 та кваліфіковані спеціалісти готові зустрічати вас з теплом та красою з 08:30 до 17:30 з понеділка по п'ятницю, та у суботу з 10:00 до 15:00.

 

Готуйте саночки влітку та скористайтеся акційними пропозиціями від «СП Розумний дім», які будуть діяти ще протягом місяця:

  •  -10% на всі обігрівачі UDEN-S протягом двох тижнів після відкриття;
  • Установка системи опалення UDEN-S у квартирах всього від 500 грн;
  • Проект на встановлення системи опалення UDEN-S у приватному будинку у подарунок;
  • -15% на всі види електромонтажних робіт;
  • -5% на кондиціонери, при їх встановленні;
  • -30% на енергоаудит для бюджетних організацій;
  • Проект у подарунок при купівлі та установці фотоелектростанцій.

Акція діє з 07.06.18 по 07.07.18. Деталі щодо акційних пропозицій дізнавайтеся у спеціалістів компанії: http://www.uden-s.ua/contact_us/udens-contact_us/.

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: