Мелодія тепла UDEN-S зазвучала в органному залі Дніпропетровська

26.11.2013

Дніпропетровський дім органної та камерної музики розташований у приміщенні колишньої Миколаївської церкви. За всю історію існування стінам цього столітнього приміщення довелося побачити та пережити багато подій, виконувати абсолютно різне призначення. Зруйновану в роки війни споруду відбудували, а з часом справжній храм переобладнали у храм музики, і тепер він радує своїх гостей чарівними звуками органу.

Унікальний 12-тонний орган, як вимогливе дитя, живе, дихає, грає лише за певної температури та вологості приміщення. Найменша зміна температури навіть на один градус негативно впливає на його роботу та якість звучання музики. Конвекційні системи опалення не змогли забезпечити теплом велике приміщення, до того ж пересушували повітря і створювали повітряні потоки, за яких інструмент просто відмовлявся працювати. Тому питання опалення завжди стояло дуже гостро, і концерти часто проходили у холодній залі.  
 

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повному розмірі
   

Спільно з директором органного залу Т.В. Бабич ми вирішили цю проблему назавжди. Інфрачервоні обігрівачі UDEN-S легко забезпечують необхідний інструменту та гостям м'який комфортний кліматичний режим. Більш того, не зважаючи на вражаючу висоту будівлі, яка в центрі досягає 21 м, система опалення працює з мінімальними затратами електроенергії.
Не заважаючи щільному концертному графіку, ми всього за 8 днів установили та ввели в експлуатацію систему опалення на 375-ти кв.м приміщення.

  Натисніть на зображення, щоб відкрити у повному розмірі
Нанесений вручну на опалювальні панелі UDEN-S логотип Дніпропетровського дому органної та камерної музики став приємним сюрпризом наших художників творчому колективу. Ці дизайн-радіатори не тільки зігрівають залу, але й прикрашають сцену. 

Тож нехай звуки досконалої мелодії безцінного старовинного інструмента доповнюються світлою мелодією тепла не просто опалювального обладнання, а сердець тих, хто його створив і змонтував.

 

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повному розмірі
  Тетяна Василівна Бабич, директор-художній керівник, народна артистка України: 

«...Підтримувати постійну температуру в Органному залі дуже непросто, враховуючи унікальний музичний інструмент, орган німецької фірми «Зауер», а ще складніше визначитися з економічним, безпечним, сучасним та ефективним опаленням.
Завдяки Вам, вашому підприємству та вашому колективу проектувальників, менеджерів, монтажниів, спеціалістів, на сьогодні в Органному залі ми маємо унікальну систему опалення.
Наші артисти, глядачі, весь колектив тішаться та щиросердечно дякують Вам за високий професіоналізм, відповідальність, інтелігентність, скрупульозність, глибокі знання своєї справи, за доброту та щирість, яку випромінювали під час монтажу ваші працівники, враховуючи нашу концертну діяльність, яка завдяки Вам не припинялась під час установки системи опалення...»

Системи опалення UDEN-S в органній залі

           
                   
           
                   
           
                   
    Натисніть на зображення, щоб відкрити в повному розмірі

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: