Бренд UDEN-S прийняв участь в VII Великодньому Благодійному аукціоні!

05.05.2016

Кожного року в Кіровограді проходить Благодійний Великодній аукціон, і цей рік не став винятком. Захід відбувся напередодні світлого свята Великодня, 27 квітня, а учасників та меценатів люб'язно прийняв Кіровоградський обласний художній музей.

Благодійні кошти, зібрані по завершенню аукціону, а це 137 740 грн, направляться в Кіровоградський обласний онкологічний диспансер. Оргкомітет аукціону планує придбати спеціальне обладнання та встановити його в поліклініці, щоб покращити рівень обслуговування та полегшити доступ пацієнтів до обстеження. Ми сподіваємося, що воно допоможе врятувати не одне життя. Тому особливо символічним був лот від бренду опалювальних приладів UDEN-S - дизайн-обігрівач «Оберіг». Його придбали блискавично швидко, а власником теплого лоту став кіровоградський меценат Андрій Флоренко.

Висловлюємо щиру подяку організаторам: Вікторії Талашкевич та Тетяні Ткаченко за те, що напередодні світлого свята Великодня об'єднують людей для творіння добра та допомоги тим, кому вона найнеобхідніша, за те, що надали нам можливість приєднатися до цієї благої справи.

Удачі вам та натхнення!


Дизайн-обігрівач "Оберіг"

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: