Керамогранітний обігрівач «Вітер» від UDEN-S – лот Восьмого Великоднього благодійного аукціону

14.04.2017

У Кропивницькому вже стало доброю традицією щорічне проведення Великоднього благодійного аукціону, аби підтримати людей, які потребують цього, привернути увагу суспільства до серйозних питань і не бути байдужими до чужих проблем. Цього року він відбувся 12 квітня уже увосьме.

В затишній залі Художнього музею розташувалися всі безоплатно надані 27 лотів, меценати, гості та журналісти. Одним із учасників був і наш теплий бренд UDEN-S зі своїм лотом - керамогранітним обігрівачем «Вітер». Придбали його блискавично швидко. Особливо приємно, що Андрій Флоренко вже другий рік поспіль стає власником наших лотів.

Всього учасники зібрали 189 560 грн, на які буде закуплено обладнання для онкодиспансеру, як і минулого року. Ми сподіваємося, що воно допоможе врятувати не одне життя.

Дякуємо Вікторії Талашкевич, Тетяні Ткаченко і Анатолію Кімнатному за організацію та проведення цього благодійного заходу, за те, що у нас є можливість приєднатися до нього. Дуже символічно, що напередодні великого світлого свята Великодня люди об'єдналися задля досягнення єдиної мети - зібрання таких потрібних коштів.

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: