Переможець другої двадцятки конкурсу відгуків про UDEN-S вже відомий!

20.02.2017

Дорогі клієнти!

Наш найтепліший бренд UDEN-S продовжує отримувати відгуки клієнтів. Якщо ви вже користуєтеся нашими обігрівачами і готові поділитися своїми враженнями, ласкаво просимо на наш сайт!

Дякуємо всім учасникам за щирі та чесні відгуки, слова побажань та пропозиції, за виділений особистий час. Нам важлива ваша оцінка.

З великої кількості надісланих відгуків ми відібрали ті, що найбільше відповідають умовам конкурсу, та розмістили їх на сайті. Всі вони дуже різні за змістом та стилем написання, але однаково важливі та цінні для нас.

І-і-і наш щасливчик...

... автор змістовного та інформативного відгуку. У відгуку йде мова про досвід користування конвекторами, про їх заміну на UDEN-S, порівнюються їх безпечність, естетика та зручність. Автор відзначає не тільки комфорт і ефективність від використання наших обігрівачів, але й ілюструє їх економічність, прикріпивши скріншоти про фактичне споживання електроенергії.

Отже, це Світлана з Одеси! Щиро вітаємо Вас з перемогою! Приємно знати, що наші обігрівачі приносять радість, тепло та затишок Вашій родині.

Дорогі клієнти, надсилайте ваші відгуки та отримуйте теплі подарунки!

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: