Бренд UDEN-S став переможцем першого кварталу конкурсу «Фаворити успіху»!

05.04.2016

Дорогі клієнти, партнери!

За результатами народного голосування в першому кварталі всеукраїнського конкурсу «Фаворити успіху» ТМ UDEN-S перемогла в категорії «Обігрівачі»!  

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Дякуємо за підтримку та голоси всім нашим українським та зарубіжним клієнтам, партнерам, друзям, колегам - спасибі за ваш вибір та довіру!

Попереду на нас чекають ще три етапи голосування! Зараз стартував другий етап, та голосування почалося з нуля. Щоб підтримати нас у цьому кварталі, просто натисніть на посилання, залогіньтесь через одну з соціальних мереж та підтверджуйте свій вибір!

Якщо ви ще не голосували за нас, але користуєтеся обігрівачами UDEN-S і, як більшість наших клієнтів, цінуєте їх за ефективність, надійність та економічність, запрошуємо вас взяти участь у голосуванні прямо зараз! :)
Сторінка нашої компанії на сайті конкурсу: http://www.favor.com.ua/ru/company/uden-s/.

«Фаворити успіху» - це некомерційний відкритий народний рейтинг торгових марок, офіційно представлених на українському ринку. Кожен споживач, кожен українець може обрати свою улюблену компанію або виробника та віддати за них свій голос. Переможці - найкращі та найбільш рекомендовані товари та послуги - визначаються за підсумками голосування Споживачів у 2016 році, оцінок Спеціалістів (Експертів) та Журі Успішних Людей (Знаменитостей).

Обирайте найкращі обігрівачі року в Україні - обирайте UDEN-S!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: