Обігрівачі UDEN-S – переможці народного голосування «Фаворити успіху» у другому кварталі!

30.06.2016

Вітаємо, друзі!

Народне голосування вибору найкращої торгової марки обігрівачів в Україні триває!

Цьогоріч наша компанія вперше приймає участь у конкурсі «Фаворити успіху», і сьогодні закінчується другий квартал голосування споживачів. Результати свідчать, що UDEN-S - це однозначний вибір покупців у категорії «Обігрівачі».

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Щиро дякуємо усім клієнтам, партнерам, колегам, котрі підтримали і віддали свої голоси за наш теплий бренд, не пожалкували часу та, можливо, допомогли комусь зробити свій вибір на користь енергозберігаючого електричного опалення українського виробника.

Якщо й ви користуєтеся нашою продукцією та цінуєте її за економічність, надійність і ефективність, або вам просто подобаються обігрівачі UDEN-S - запрошуємо до голосування! Переходьте за посиланням, залогіньтесь, натисніть галочку навпроти нашого бренду та підтверджуйте свій вибір. На нас чекає ще два етапи народного вибору, наступний починається завтра, 1 липня: результати попередніх періодів обнуляться і голосування почнеться знову.

Сторінка нашої компанії на сайті конкурсу: http://www.favor.com.ua/ru/company/uden-s/.

«Фаворити успіху» - це некомерційний відкритий народний рейтинг торгових марок, офіційно представлених на українському ринку. Кожен споживач, кожен українець може обрати свою улюблену компанію або виробника та віддати за них свій голос. Переможці - найкращі та найбільш рекомендовані товари та послуги - визначаються за підсумками голосування Споживачів у 2016 році, оцінок Спеціалістів (Експертів) та Журі Успішних Людей (Знаменитостей).

Обирайте найкращі обігрівачі року в Україні - обирайте UDEN-S!

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: