Уже відомо, хто став переможцем третьої двадцятки акції відгуків «Тепла розповідь» від UDEN-S!

15.03.2018

Черговий етап нашої постійно діючої акції «Тепла розповідь» завершився! Ми одержали достатню кількість інформативних, добрих відгуків, насолодилися, читаючи кожен з них, отримали масу задоволення та підтверджень. Дуже вдячні за ваші слова, дорогі клієнти, друзі, партнери. Ви неймовірні! Приємно знати, що вам тепло, затишно і економно з обігрівачами UDEN-S.

Всі відгуки читайте на сайті: http://www.uden-s.ua/ua/otzivy/.

Вже втретє ми оголошуємо переможця! Але цього разу він буде не один. За правилами акції, ми обираємо одного фаворита, який отримує дизайн-обігрівач потужністю 500 Вт із нашого каталогу. Це буде супер-новинка — керамогранітний дизайн-обігрівач Шовкової лінії «Ізморозь червоний». Але ми отримали стільки чудових відгуків, що серед двадцятки обрали ще два відгуки, на наш погляд, оригінальних. Їх автори отримають приз «глядацьких симпатій», також новинку, але дуже нестандартну — керамогранітні годинники від UDEN-S! Авторської ручної роботи наших майстрів.

То ж, до переможців:

Керамогранітний обігрівач отримує наш клієнт Роман із Києва за дуже інформативний та корисний відгук. Сім'я нашого переможця вже 5 років опалює будинок обігрівачами UDEN-S та на власному досвіді переконалася у всіх перевагах нашого опалення. Вітаємо! У Вашому домі буде ще тепліше та гарніше!

Натхненні теплом наших обігрівачів, автори оригінальних відгуків написали нам вірші! Отже, годинники отримують Олександр Мазур із Червонограда і Алла Тимошенко із Києва. Вітаємо!

Дорогі клієнти, ми знаємо, що вас, користувачів обігрівачами UDEN-S ще дуже багато. Надсилайте ваші теплі розповіді, у нас ще багато теплих призів!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: