Вітаємо з 8 березня!

06.03.2013

ЛЮБІ ЖІНКИ!

Від усього серця хочемо привітати всіх дружин, дочок, матерів з наступаючим весняним святом, святом тепла, кохання, краси та чарівності - 8 Березня!
Бажаємо вам безмежного щастя, невичерпної енергії та родинного благополуччя.
Ми вдячні вам за терпіння і турботу, ніжність і чуйність, увагу та підтримку, смачні сніданки, обіди та вечері :), за виховання наших розумних і талановитих дітей. Спасибі вам за радість, яку ви вносите в наше життя. Ми вас любимо, цінуємо, просто обожнюємо!

З великою повагою, сильна половина колективу ТМ UDEN-S.

«Если мужчине предстоит подняться к большим высотам, женщина должна подняться вместе с ним или даже впереди него. Но она должна подняться как женщина, и она не должна идти по тому пути, на который ее сегодня толкают, - она не должна подниматься как мужчина.
Те умения и навыки, которыми владеют женщины, то творчество и то вдохновение, на которые они способны, и которые они - тут и там в отдельных уголках нашей цивилизации - все-таки умудряются поддерживать, следует возродить в полном объеме. Эти умения, навыки, творчество и вдохновение являются украшением женщины, так же как женщина - это украшение человечества". - Л. Рон Хаббард

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: