Чому дилери та будівельники обирають обігрівачі UDEN-S?

05.08.2015

Декілька днів тому ми опублікували підсумки опитування наших роздрібних покупців, а сьогодні хочемо поділитися з вами результатами щорічного дилерського опитування.

Чому дилери UDEN-S з року в рік працюють з нашими обігрівачами? Чому нові партнери надають перевагу саме UDEN-S?

Близько 54% наших дилерів найважливішими при виборі постачальника вважають надійність та порядність виробника, близько 31% дилерів в першу чергу звертають увагу на якість продукції і лише 9% - на її вартість. При цьому близько 39% існуючих партнерів до вибору UDEN-S підштовхнула саме якість обігрівачів, сертифікованих не тільки в Україні, але й в СНД і Європі, актуальність енергозберігаючих електропанелей та унікальність самої продукції вплинули на вибір 27% дилерів, а доступні ціни - на вибір 23% опитаних.

Головною перевагою нашої компанії переважна більшість партнерів вважає професіоналізм менеджерів, стандарти обслуговування, індивідуальний підхід та гнучкість у роботі з кожним дилером. Питанням, яке потребує додаткової уваги, 23% дилерів UDEN-S назвали швидкість доставки у 2014 році, у сезон; близько 9% радять систематизувати умови роботи дилерів, включаючи формування дилерських цін; 29% партнерів не бачать потреби в будь-яких змінах. Інші 30% дилерів надіслали нам найрізноманітніші пропозиції та ідеї, які обов'язково буде прийнято до уваги.

Відповідаючи на запитання «Що вам подобається в обігрівачах UDEN-S?», 32% наших партнерів назвали економічність (енергоефективність), 22% - стиль та дизайн обігрівачів, 16% - доступні ціни, близько 15% дилерів - зручність обігрівачів та їх надійність.
Дуже приємно, що близько 69% опитаних дилерів працюють з обігрівачами тільки нашої торгової марки та близько 21% - співпрацюють з іншими виробниками середньо- або високотемпературних обігрівачів з метою розширення асортименту та задоволення будь-яких запитів клієнтів.

Ми вдячні всім дилерам UDEN-S, які прийняли участь у щорічному опитуванні, розуміючи його важливість для розвитку нашої дилерської мережі та компанії в цілому. Ваші думки, ідеї та пропозиції дуже цінні, вони допомагають зробити нашу співпрацю ще більш взаємовигідною та цікавою. 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: