З Днем захисника України! З Днем Українського козацтва!

13.10.2015

Дорогі наші чоловіки!

Від щирого серця вітаємо вас з наступаючим святом - Днем захисника України, Днем Українського козацтва!

Сьогодні на першому місці стоїть питання захисту нашої Батьківщини, її цілісності та кордонів, але, в тилу чи на передовій, ви - незмінно наш захист, наша сила, наша опора. Війна - це не завжди бойові дії. Іноді це війна за самого себе - боротьба зі своїми страхами, комплексами, сумнівами. Іноді це війна з оточенням, яке намагається підім'яти під себе, під свої засади і стандарти і противиться тим, хто думає і робить інакше.

Саме ви - мужні, вольові, неупереджені, цілеспрямовані й амбітні - є тим локомотивом, який рухає цей світ, не погоджується з проблемами і невдачами і завжди, не дивлячись ні на що, йде вперед. За вами - надійними і стабільними - ми, жінки, відчуваємо себе в безпеці і можемо виконувати своє призначення - нести в цей світ прекрасне: любов, гармонію, красу, естетику і доброту. Дякуємо вам за це!

Вітаємо вас, наші дорогі! Мирного та безхмарного неба над головою, люблячих і вірних людей поруч, особистого щастя та родинного затишку, козацького здоров'я, руху, драйву, невичерпної енергії, натхнення і гідного вас майбутнього.

Ми любимо вас, пишаємося вами, віримо у вас. Зі святом!

Наші захоплення,
прекрасна половина колективу UDEN-S :).

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: