Щасливого Нового року та веселих свят!

29.12.2016

Шановні друзі, клієнти й партнери!

Ось і настав час перегортати сторінку календаря, проводжаючи 2016 та зустрічаючи новий 2017 рік! Запах хвої та святково вбрана новорічна ялинка, яскраві гірлянди, ялинкові іграшки, приємний аромат мандаринів, привітання та подарунки створюють у нашому повному турбот житті маленьку зимову казку, подумки повертаючи нас у безтурботне дитинство, де ми катаємося на санчатах, граємо у сніжки та ліпимо сніговиків J.

30 вересня, святкуючи 10-річний ювілей компанії, ми жартували, що 10 років - це ще зовсім дитинство, всього 4-й клас, а далі - старша школа J. Та чи так це мало для бізнесу, до того ж у роки кризи, коли у перший рік роботи зачиняється більше половини молодих підприємств, а до 5 років доживають біля 3%?

Ми не просто вистояли. Вже цілих 10 років ми даруємо вам тепло та красу, робимо життя українців затишнішим, комфортнішим, естетичнішим.

Нам є що згадати та чим пишатися. Цей рік запам'ятається низкою подій, впевнені, для вас він теж пройшов не безслідно. Успіхи і поразки, придбання і втрати, знання і досвід - це зовсім не мало. Натхненні перемогами, висновками з помилок, давайте ще активніше та наполегливіше наближатися до загаданих у чарівну Новорічну ніч бажань та мрій. Вони і є потужними мотиваторами нашого руху!

Новий рік - нові завдання і роботи непочатий край. Разом, об'єднані єдиною метою та наміром створити успішну країну, будуймо її для кожного з нас, для наших дітей. Ми впевнені - все у нас вийде! Щасливе майбутнє - не банальні слова і не мрія, це просто результат наполегливої праці, і над собою у тому числі, так що тільки вперед!

Щасливого Нового року, друзі! Нехай все загадане обов'язково втілиться у реальність саме так, як його бачите ви. Нехай у ваших будинках завжди буде комфортно та затишно (не тільки від обігрівачів J), нехай оточують милі серцю люди, панує гармонія в душі.

Миру, щастя, достатку! Тепла та краси!

З любов'ю, колектив UDEN-S

 

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: