Розіграш фірмових футболок та бейсболок UDEN-S!

28.09.2017

У Кропивницькому з 20 по 23 вересня проходила міжнародна агропромислова виставка АгроЕкспо-2017! Це дійство з кожним роком стає все масштабніше: рекордна для України площа - 119 100 кв.м, кількість компаній-учасниць - 1 115 і 27 250 відвідувачів, наприклад, у минулому році було 20 700. Чисельність та вигляд сільськогосподарської техніки, сучасних машин, товарів народного виробництва та тваринництва - приємно вражають!

Для відвідувачів проводилися розважальні заходи: Покровський ярмарок, вибір найбільшого гарбуза, стронгмен-шоу із встановленням рекорду, тест-драйв на позашляховиках. На стенді нашого бренду UDEN-S також було інформативно, весело та цікаво. Для наших гостей проходила селфі-акція. Суть її проста: треба було сфотографуватися з одним із носієм логотипу UDEN-S та викласти фото на своїй сторінці у Facebook із хештегом #udenselfie.
За хештегом ми знайшли учасників та за допомогою random.org (випадкового генератору чисел) 25 вересня провели розіграш трьох комплектів фірмових футболок та бейсболок.

Нашими переможцями стали: Роман Остапенко, Ольга Частакова та Соломський Олександр Васильович, компанія Проджест. Вітаємо!
Та це ще не все!
Ми зустрілися із щасливчиками та вручили їм подарунки! 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: