Сонячні новинки!

02.08.2012

Компанія UDEN-UKRAINE намагається слідувати сучасним тенденціям. Унікальна серія дизайнерських радіаторів UDEN-S постійно доповнюється новими моделями і оригінальними рішеннями. На цьому тижні виробник презентував своїм клієнтам ще 8 нових обігрівачів.
Дизайн-радіатор «Вятське мереживо» відрізняється дивовижним поєднанням зеленого і жовтогарячого кольорів. На золотому фоні вони виглядають дуже витончено.

Новинка «Ірландське мереживо» привертає увагу легким квітковим ажуром перлового кольору на розкішному фіолетовому тлі. Ця модель доступна для замовлення і в кольорі фіолетової пастелі.

Оригінальна панель «Яблуко Ньютона» підкорить прихильників незвичайних яскравих інтер'єрів. Малюнок грає всіма барвами веселки, що так захоплююче виглядає на чорному...

Анабель Гортензия

Сомалийская
ночь

Яблоко
Ньютона

Ніжні тони і тендітні квіти ідеально доповнюють один одного на дизайн-радіаторах «Анабель» і «Гортензія». Вони гідні особливої уваги, адже це прекрасне рішення для тих, хто полюбляє спокійні пастельні інтер'єри.

Продовжуючи африканські мотиви, пропонуємо до вашої уваги такі новинки (вони допомагають поринути в атмосферу дикої природи).
Обігрівач «Сафарі» з надзвичайно яскравим, магічним зображенням заходу сонця і характерного дерева африканської савани - просто приголомшлива знахідка для прихильників екзотики.

Ирландское
кружево

Вятское
кружево

Сафари Наразлучники

Дивовижною знахідкою для любителів тварин стала опалювальна панель «Сомалійська ніч» із зображенням зебри на попелястому тлі. Розмитість простору створює відчуття руху, швидкості, а чіткі чорно-білі лінії роблять малюнок дуже реалістичним.

Почуття спокою викликає панель «Нерозлучники», з милими папужками на гілці тропічного дерева на фоні заходу сонця. Ця модель також доступна в ніжно-бузковому кольорі.

Ознайомтесь з усіма моделями дизайнерських обігрівачів у каталозі компанії або на сторінках виробника в Facebook і ВКонтакте!

P.S. фантазія нашого дизайнерського відділу набирає обертів, тож ми будемо частіше дивувати вас новинками. Завжди чекаємо на цікаві пропозиції щодо кольорів та ескізів дизайн-радіаторів. Якими ви уявляєте обігрівачі на кухні або в дитячій кімнаті, в робочому кабінеті або вітальні? Надсилайте цікаві ідеї електронною поштою та залишайте свої коментарі на наших сторінках у соціальних мережах.

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: