Старт голосування за кращі обігрівачі – 2018!

23.01.2018

Новий сезон голосування конкурсу «Фаворити успіху» у новому році та новому кварталі розпочався! Наш бренд UDEN-S два роки поспіль здобував визнання найвимогливішого журі конкурсу – споживачів, отримував підтримку журі спеціалістів та відомих людей. За результатами 2016 та 2017 років ми займали перші місця рейтингу та отримували Абсолютну перемогу в категорії «Обігрівач»!

Ви не уявляєте, наскільки приємні ваша довіра, визнання та вибір! Тисячі слів вдячності усім, хто голосував за нас протягом минулих років! Ця дійсно висока оцінка дуже значуща для нас.

Та вже стартував 2018 рік – рік нових голосувань, нового вибору споживачів. За правилами конкурсу, голосування відбувається у 4 етапи, які співпадають з кварталами року.

У першому кварталі, з січня, включно по березень, вашому вибору буде радіти сторіночка голосування, наш бренд UDEN-S та усі колеги: https://favor.com.ua/ru/vote/for/20747. Якщо ви так само, як і ми любите нашу торгову марку, користуєтеся продукцією, знаєте нас та вболіваєте - голосуйте самі та запрошуйте небайдужих!

Обирайте український бренд обігрівачів – обирайте UDEN-S!

«Фаворити успіху» – це некомерційний відкритий народний рейтинг торгових марок, офіційно представлених на українському ринку. Кожен споживач, кожен українець може вибрати свою улюблену компанію або виробника і віддати за них свій голос. Переможці – найкращі і найбільш рекомендовані товари і послуги – визначаються за підсумками голосування Споживачів, оцінок Фахівців (Експертів) і Журі Успішних Людей (Знаменитостей). Сторінка UDEN-S на сайті конкурсу:

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: