UDEN-S приймає участь у всеукраїнському конкурсі «Фаворити успіху»!

31.03.2016

Бренд UDEN-S вперше приймає участь у щорічному всеукраїнському конкурсі «Фаворити успіху» у категорії «Обігрівачі». Сторінка нашої компанії на сайті конкурсу: http://www.favor.com.ua/ru/company/uden-s/.

«Фаворити успіху» - це некомерційний відкритий народний рейтинг торгових марок, офіційно представлених на українському ринку. Кожен споживач, кожен українець може обрати свою улюблену компанію або виробника та віддати за них свій голос. Переможці - найкращі та найбільш рекомендовані товари та послуги - визначаються за підсумками голосування Споживачів у 2016 році, оцінок Спеціалістів (Експертів) та Журі Успішних Людей (Знаменитостей).

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Друзі, якщо ви вже користуєтеся обігрівачами UDEN-S і, як більшість наших клієнтів, цінуєте їх за ефективність, надійність та економічність, запрошуємо вас прийняти участь у голосуванні! :)

Щоб підтримати нас, просто натисніть на посилання http://www.favor.com.ua/vote/for/20747, залогіньтесь через одну із соціальних мереж та підтверджуйте свій вибір!

Ціль компанії UDEN-S - забезпечити населення України та інших країн сучасними надійними та ефективними обігрівачами, які за мінімальних витрат електроенергії створюють справді затишний і комфортний температурний режим.

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: