Обігрівачі UDEN-S на виставці «Енергоефективність. Енергозбереження»

16.05.2017

Здорово, що вже вдруге у Кропивницькому в рамках інвестиційного форуму Time to invest відбулася всеукраїнська виставка «Енергоефективність. Енергозбереження». 12 травня в стінах ЦНТУ серед 30 її учасників свою продукцію представив і національний виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S.

    Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Стенд здалеку привертав увагу відвідувачів гарними, незвичними та теплими панелями - було дружелюбно, людно та динамічно. Протягом 3-х годин активної роботи біля 200 чоловік отримали кваліфіковану консультацію від наших спеціалістів. Жителі міста цікавилися питаннями відрізки від центрального опалення, вартістю встановлення системи опалення UDEN-S та щомісячними витратами. Окрім стандартних білих та дизайнерських панелей відвідувачі мали змогу ознайомитися з оригінальними дизайнерськими керамогранітними обігрівачами. Саме вони викликали найбільшу зацікавленість, та це й не дивно: якісна ручна робота, авторський розпис викликають захват!

 Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Приємно, що наш стенд відвідав і голова міста - Андрій Павлович Райкович з делегацією можновладців. Він вручив Подяку від міської ради за розвиток підприємництва та активну участь у виставці і поцікавився, за рахунок чого наше обладнання є енергозберігаючим. «Теплонакопичувач, який знаходиться всередині обігрівачів, віддає тепло протягом 1-1,5 години після його вимкнення, а принцип прямого обігріву забезпечує КПД до 95%», - роз'яснила менеджер компанії.

    Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Щиро дякуємо Кропивницькій міській раді та Центральноукраїнському національному технічному університету за організацію виставки та запрошення до співпраці. Наступного року ми з радістю візьмемо участь знову!

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: