Переможці чоловічого конкурсу малюнків «Only men» від UDEN-S вже з подарунками!

26.10.2015

Дорогі друзі!

Переможці нашого чоловічого конкурсу малюнків «Only men», який тривав на початку цієї осені, отримали свої омріяні призи!
Що й казати, сповіщати гарні новини, вітати учасників з перемогою, натомість чути слова вдячності та розуміти, що твій співрозмовник задоволений та посміхається, - шалено приємне заняття :). Для нас це справжнє невичерпне джерело натхнення для створення нових проектів :).

Отже, за результатами конкурсу, перше місце виборола картинка Володимира Горелова з м. Білгород-Дністровський Одеської області. Це зображення справжнього символу Дикого Заходу - сильного, незалежного, стійкого, мужнього, безпристрасного, удачливого ковбоя. Як приз Володимир отримав ексклюзивний дизайнерський обігрівач з виконаним вручну малюнком за мотивами картинки, яка виграла. Володимире, ще раз вітаємо Вас з перемогою, дякуємо за участь та фотографії!

Зображення від Володимира Горелова,
що перемогло в конкурсі.
Дизайн-обігрівач "Ковбой"
Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Переможець конкурсу «Only men» Володимир Горелов зі своїм призом - дизайн-обігрівачем «Ковбой».

Наш другий фіналіст - переможець в номінації «Підкорювач жіночих сердець» - Віталій Лисенко з м. Кіровограда! Віталій також отримав дизайн-обігрівач з виконаним вручну малюнком за мотивами картинки, яку він надіслав на конкурс. Віталію, ще раз вітаємо Вас з перемогою та дякуємо за участь у конкурсі!
Цікаво, що Віталій надіслав саме це зображення буквально за декілька годин до завершення конкурсу, та саме воно не тільки принесло йому перемогу, але й стало причиною появи саме цієї номінації! :)

Зображення від Віталія Лисенка,
що перемогло в конкурсі
Дизайн-обігрівач
"Уверенность"
Натисніть на зображення, щоб відкрити в повний розмір

Переможець конкурсу «Only men» Віталій Лисенко зі своїм призом - дизайн-обігрівачем «Уверенность».

Дорогі чоловіки, ще раз дякуємо вам усім за активність!
Запрошуємо бажаючих до участі ще в одному діючому конкурсі - конкурсі відгуків про роботу обігрівачів UDEN-S!

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: