UDEN-S - з турботою про майбутнє покоління

18.04.2012

Компанія «СП Розумний дім» і ТМ UDEN-S взяли активну участь у IV Великодньому благодійному аукціоні картин. Зібрані кошти було направлено на придбання обладнання для онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні у м. Кіровограді.

Цей аукціон проходить щорічно, тож для його учасників - місцевих бізнесменів, політиків, меценатів - він став традицією. Цього року захід відбувся в обласному художньому музеї. Усього для продажу було представлено 24 лоти - картини, які безкоштовно надали українські художники (відомі та початківці) і колекціонери.

Процес торгів був, як ніколи, живий і цікавий, ціна деяких лотів злітала в 5-6 разів, а всі картини швидко знайшли своїх нових власників. Найдорожче полотно - одеського художника Сергія Дриги - було продано за 26,1 тис. грн.

Результатом аукціону став новий благодійний рекорд - на потреби онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні було зібрано майже 100 тис. грн. (у минулому році - 70 тис. грн).

Як повідомляють організатори, на виручені кошти вже придбано обладнання для лікарні, яке, ми впевнені, зіграє чималу роль у розвитку дитячої медицини у м. Кіровограді.

«СП Розумний дім» придбав картину «Весняний вечір» (див. фото вище) - роботу талановитого кіровоградського художника, члена Спілки художників України Андрія Кадигроба, яку передав у дар дитячій обласній лікарні.

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: