Розрахунок системи опалення

Потужність обігрівачів. Хто розрахує правильно?

На тепло та комфорт у приміщенні суттєво впливає потужність системи опалення. Надлишок потужності - це зайве навантаження на ваш гаманець, а за нестачі обігрівачі просто не впораються, намагаючись створити оазис тепла в двадцятиградусні морози. Використовуючи в розрахунках тільки площу приміщення або дані техпаспорту обігрівачів, можна припуститися помилки. Коректна інформація - це тепловтрати через стіни, перекриття, вікна, висота приміщення, його розміщення тощо.

Спеціалісти UDEN-S готові безкоштовно зробити розрахунки для вашої майбутньої системи опалення. Розмір і формат приміщення не мають значення: це можуть бути квартира, приватний будинок, комерційна нерухомість або бюджетна установа.

Замовити безкоштовний розрахунок опалення

У першу чергу нам необхідна детальна інформація про ваше приміщення. Заповніть, будь ласка, опитувальний лист та надішліть його нам на email або viber. Коректність і точність результатів розрахунків залежать від достовірності та повноти ваших відповідей. Фахівці з технічних питань протягом 3-5 робочих днів розглянуть вашу заявку, а менеджер повідомить про результат.

Скачати опитувальний лист для розрахунку системи опалення UDEN-S (49 Кб.)

Виклик інженера на заміри

В деяких випадках ми практикуємо виїзд інженера на об'єкт для виконання замірів, що суттєво підвищує точність подальших теплових розрахунків. Клієнтам з Кропивницького та Кіровоградської області ми також рекомендуємо надати перевагу виїзду інженера, ніж відправці планів поштою або факсом.

Після розрахунків

Розрахунки вас ні до чого не зобов'язують, заощаджують ваш час і надають можливість:

  • визначити загальну потужність системи опалення (необхідну кількість обігрівачів для вашого приміщення) та затрати по її встановленню;
  • спрогнозувати приблизне споживання електроенергії і, відповідно, експлуатаційні витрати;
  • отримати компетентні рекомендації спеціалістів щодо вибору моделей обігрівачів UDEN-S, їх дизайну та гармонійності у вашому інтер'єрі.

Як наслідок, ваші витрати будуть більш зваженими. 

Телефонуйте за номерами 0522 24-52-89, 099 027-20-98, 067 251-92-45 та замовляйте безкоштовний розрахунок опалення для вашого приміщення.

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: