Станьте дилером торгової марки UDEN-S в Україні

 

Щоб задовольнити зростаючий попит на обігрівачі UDEN-S, нам необхідні надійні та бажаючі заробляти дилери в регіонах України, Європи та СНД.

Ми шукаємо людей, які цінують якість, тривалі взаємовигідні партнерські відносини, дбають про клієнтів і репутацію торгової марки.

В чому ваша вигода?

Як мінімум, у збільшенні обсягів продажу. Ви розширюєте асортимент за рахунок якісної продукції, охоплюючи всі категорії клієнтів, і пропонуєте споживачу чудову альтернативу будь-якій іншій системі опалення, значною мірою заощаджуючи кошти.

Переваги роботи з нами:

  • конкурентоздатний та актуальний продукт;
  • мінімальні початкові капіталовкладення;
  • відсутність прив'язки до загального об'єму замовлень і складського запасу;
  • безкоштовний розрахунок кошторисів на будь-який об'єкт;
  • безкоштовне навчання і консультації для ваших спеціалістів;
  • рекламна та PR-підтримка;
  • послуги шеф-монтажу.

Вартість продукції - від максимально доступної до преміум-класу! Ваші клієнти залишаться задоволені, а ви добре заробите на нашій системі знижок.

Більше того, вам не потрібно буде думати про те, з чого почати, тому що у нас є конкретна програма дій в залежності від обраного вами ринку збуту чи формату роботи.

Мета даної пропозиції - розпочати переговори про співробітництво. Ми впевнені, робота з торговою маркою UDEN-S забезпечить вам гідний прибуток і подяку замовників, а партнерство з надійним і серйозним постачальником - задоволення від красивого та успішного бізнесу.

Зателефонуйте до нас за номерами +38 097 305-30-40, 050 512-47-03, щоб дізнатися умови співробітництва або заповніть форму нижче, щоб отримати комерційну пропозицію. ,


Залиште заявку

на отримання комерційної пропозиції

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: