Експлуатація та гарантія

Дорогі клієнти!

Нам дуже приємно, що серед продукції багатьох компаній ви обрали саме торгову марку UDEN-S. Ми щиро зацікавлені у тому, щоб система опалення приносила вам лише радість, створювала у вашому помешканні тепло та затишок.

Ось всього декілька порад, дотримуючись яких, ви отримаєте найкращий результат.

 1. Опалювальна система на основі теплих панелей і теплого плінтусу - це система обігріву, основний принцип роботи якої полягає в темперуванні (прогріванні поверхонь). Подібно до сонячних променів або теплового випромінювання російської печі, каміну, система опалення насамперед прогріває стіни в приміщенні, предмети, що в ньому знаходяться, які, в свою чергу, віддають тепло повітрю.
  Тому, дорогі клієнти, звертаємо увагу на те, що перші 7-10 днів опалювальна система буде прогрівати і, за необхідності, висушувати конструкції вашого приміщення. В цей період витрати електроенергії, поки система не вийде на нормальний рижим роботи, будуть перевищувати розрахункові показники.
  Рекомендуємо вмикати опалення за перших ознак зниження температури повітря.
 2. Щоб досягти максимальної економії та комфорту, не допускайте охолодження стін і надалі, адже повторний прогрів - це додаткові витрати електроенергії. Найекономніший робочий режим системи - це постійна підтримка заданої температури.
 3. Оптимальною вважається температура 20°C, підвищення/зниження температури на 1°C призводить до збільшення/зниження витрат електроенергії на 5-7%.
 4. Якщо температура приміщення вище заданої на терморегуляторі, система опалення не буде вмикатися.
  Нормальну роботу обігрівачів забезпечує напруга 215-240 вольт. Якщо напруга в мережі нижча - рекомендуємо використовувати стабілізатор напруги. За якість електроенергії у мережі відповідає енергопередаюча організація.
 5. Під час роботи іноді з'являється легке потріскування металевого корпусу обігрівача. Це пов'язано з розширенням/стисненням металу під час нагрівання/охолодження і жодним чином не впливає на ефективність та безпеку опалювального обладнання.
 6. Нормальну роботу обігрівачів забезпечує напруга 215-240 вольт. Якщо напруга в мережі нижча - рекомендуємо використовувати стабілізатор напруги. За якість електроенергії у мережі відповідає енергопередаюча організація.
 7. Фінансові витрати на електроопалення безпосередньо залежать від теплоізоляції приміщення. Не обов'язково чекати морозів, щоб звернути увагу на прогалини в утепленні вашої будівлі. Вирішіть цю проблему заздалегідь. Навіть маленька, як сірник, щілинка - це тепловтрати до 30 куб.м теплого повітря за годину. А навіщо вам обігрівати вулицю?
 8. Гарантійний термін експлуатації на обігрівачі UDEN-S - 5 років з моменту продажу. Впродовж гарантійного терміну ремонт чи заміна обладнання здійснюється за рахунок підприємства-виробника. Для цього необхідно звернутися в точку продажу (до дилера) чи безпосередньо в торговий дім UDEN-S (у разі, якщо покупка здійснювалась безпосередньо на заводі).
  При порушені правил зберігання, монтажу, експлуатації обладнання UDEN-S претензії клієнта не приймаються. Невиконання вказаних у технічному паспорті продукції вимог, які призвели до пошкодження обігрівача, виключає можливість безоплатного гарантійного обслуговування.

  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
 • користуватися обладнанням UDEN-S без заземлення;
 • користуватися обладнанням UDEN-S зі знятими муфтами чи заглушками;
 • встановлювати обігрівачі щільно до розеток та вимикачів;
 • розміщувати поблизу обладнання горючі та легкозаймисті розчини та рідини;
 • встановлювати обігрівачі в місцях, де можливе попадання на прилад прямих струменів води, у приміщеннях з хімічно активним середовищем, що руйнує метали та ізоляцію;
 • мити або робити вологе протирання працюючого обладнання UDEN-S, сушити на ньому білизну, одяг тощо;
 • накривати обладнання, щоб уникнути його перегріву;
 • вносити зміни у конструкцію виробу, здійснювати його самостійне фарбування або ремонт;
 • розташовувати меблі, побутову радіо-, теле-, комп`ютерну техніку ближче, ніж 250 мм від моделей УДЕН-100, -150, -200 та ближче, ніж 500 мм від моделей УДЕН-700, -500, -500К, -500Д, -300, -250, щоб не перешкоджати вільній циркуляції повітря;
 • використання обігрівачів дітьми та людьми зі зниженими фізичними, психічними чи розумовими здібностями та людьми, у яких відсутні досвід або знання, якщо вони не знаходяться під контролем або не проінструктовані щодо використання приладу особою, відповідальною за їх безпеку. Слідкуйте за дітьми та домашніми тваринами, не дозволяйте їм гратися з пристроєм!

З питаннями, зауваженнями, побажаннями звертайтеся за контактами.
Мы завжди уважно вислухаємо вас і допоможемо.

Також цей документ доступний для скачування:

Пам'ятка з експлуатації.pdf (217 кб)

 

 

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: