Акція відгуків UDEN-S «Тепла розповідь»

Виграйте обігрівач за найінформативніший відгук про опалення UDEN-S!

 


Вітаємо, друзі!

Користуєтеся нашими обігрівачами? Запрошуємо приєднатися до акції відгуків «Тепла розповідь». Поділіться враженнями про їхню роботу, допоможіть іншим людям зробити вибір опалювальної техніки, а нам - удосконалити наш продукт.

Надсилайте відео або фото обігрівачів UDEN-S, встановлені у вашому приміщенні на info@uden-s.ua, підкріплюйте їх розповіддю про роботу опалення, і ви можете стати переможцем, який отримає обігрівач!

Ми думаємо, що відповіді на питання нижче зможуть допомогти визначитися тим, хто саме зараз вибирає ефективну систему електроопалення або обігрівачі:

  1. Чому ви вибрали нашу компанію та обігрівачі UDEN-S?
  2. Яке приміщення ви ними опалюєте: квартиру, приватний будинок, офіс і т.п.? Особливості вашого приміщення: площа, висота, утеплення стін, панорамні вікна і т.п.?
  3. Обігрівачі UDEN-S використовуються як основний, додатковий обігрів або в комбінації з іншими системами опалення? Гаряча вода від бойлера чи газової колонки?
  4. Опишіть, можливо ви вирішили якісь проблеми за допомогою обігрівачів UDEN-S?
  5. Які зміни ви відчули взимку? Що змінилося у ваших витратах на обігрів приміщення (середньомісячне споживання електроенергії або середньомісячна оплата)? Наскільки обігрівачі UDEN-S ефективні і надійні з вашої точки зору?
  6. Якщо у вас встановлений дизайн-обігрівач розкажіть, як саме він доповнив, прикрасив, можливо, візуально змінив ваше приміщення.

Як тільки ми отримаємо 20 відео або фото відгуків, виберемо найінформативніший і корисний, автор якого отримає обігрівач.

Відправляючи листа вкажіть: ваше ім'я, назву населеного пункту і контактний номер телефону, щоб ми могли зв'язатися з вами при необхідності.

Навіть якщо у вас склалася якась нестандартна ситуація з нашими обігрівачами, обов'язково повідомте нам про це, ми допоможемо знайти рішення.

Ми хочемо подарувати вам ще більше тепла і краси! Дуже чекаємо ваших відгуків!

Акція діє на постійній основі. Слідкуйте за інформацією про переможців у кінці цієї сторінки.

 

 
     

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: