ТМ UDEN-S взяла активну участь у 5-му Великодньому благодійному аукціоні

26.04.2013

24 квітня у Кіровоградському обласному художньому музеї традиційно пройшов уже П'ятий благодійний аукціон, що присвячується Великодню та має на меті збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячої обласної лікарні.

У цьому році художники та галереї надали 35 творчих робіт, які були продані на загальну суму 113 000 грн, і це стало черговим благодійним рекордом нашого міста!

Як учасник аукціону, наша компанія придбала картину Віталія Колєсніченка «Осінні мотиви» (див. фото нижче) та по традиції передала її у дар дитячій обласній лікарні.

У цьому році ми вперше приймали участь у аукціоні не лише як меценати, а й презентували свій витвір мистецтва - дизайн-радіатор «Маленька чарівниця». Обігрівач став справжньою прикрасою вечора, а людина, якій він припав до душі, придбав його як благодійний подарунок малечі дитячої лікарні.

«Осінні мотиви»

Саме «Маленьку чарівницю» ми обрали не випадково. Тема дитинства, любові, радості, казки найкраще асоціюється зі світлим святом Великодня, який ми будемо відмічати цієї неділі. Ми впевненні, що цей подарунок належно оцінять і маленькі пацієнти, і їх батьки.

Як повідомляють організатори фестивалю, на зібрані кошти скоро придбають енцефалограф (пристрій для контролю та спостереження за функцією кори головного мозку), який допоможе надавати дітям своєчасну та ефективну медичну допомогу і подарує промінчик надії не одному малюку.

 

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: