З Днем захисника України, з Днем козацтва!

12.10.2018

Зі святом, чоловіки, колеги, батьки, брати, сини, друзі, товариші! Зі святом, наші мужні, сильні, впевнені у собі, наші кохані, милі.

Якими б самостійними та незалежними не здавалися ми, жінки, але насправді, кожна з нас потребує уваги чоловіків, надійного захисту та плеча. Потребує уваги, ніжності, турботи, компліментів. А як же приємно бачити поруч посміхненого, щасливого, з вогником в очах мужчину! Тому що віддаємо в рази більше, ніж отримуємо. І нам це безмежно приємно!

Щасливі від того, що нас оточують справжні чоловіки, наші захисники. Ті, що за потреби захистили нас на кордонах, і ті, що підтримували нас тут. Так склалися події в нашій Державі, що у кінці 2014 року сильній її частині довелося відправитися виконувати свій обов'язок, захищати нас від ворога. Не менш важливу роль виконували, і виконують, ті хто залишилися на місцях. Країна продовжувала і продовжує розвиватися, заробляти, виходити на нові горизонти.

Ті події змінили дуже й дуже багато чого: наш народ об'єднався і вже ніколи більше не стане як раніше. Започаткувалися нові дати, одна з яких - День козацтва та захисника України.

Щиро вітаємо вас, дорогі! Дякуємо за вас, вашу мужність, за те, що змінюєтеся на краще самі, та допомагаєте нам, жінкам, за душевний спокій і, навпаки, пригоди, драйв, насолоду від життя!

Нехай наша ненька Україна буде вільною, квітучою, а народ щасливий та могутній!

З теплом та красою, жіноча частина колективу UDEN-S

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: