Нам 6 років!

30.09.2012

30 вересня 2012 національний виробник енергозберігаючих систем опалення UDEN-S відзначив чергову річницю.

6 років - гідний вік для компанії і, разом з тим, досить юний. Ми багато чого встигли, багато чого домоглися, при цьому зберегли неймовірний юнацький запал і оптимізм. Минулі роки показали, що компанія набрала неабияких обертів. Торгова марка обігрівачів UDEN-S дуже швидко стала брендом, дилерська мережа розширюється з кожним днем і на сьогодні налічує понад 450 дилерів на території України і СНД.
У цьому році компанія була відзначена Торгово-промисловою палатою як «Кращий виробник року 2012» по Кіровоградській області. Ця нагорода ще раз підтвердила наші досягнення у виробництві та наданні якісних конкурентоспроможних товарів і послуг на вітчизняному ринку.
Але головним надбанням ми вважаємо безсумнівну довіру з боку клієнтів і партнерів. Наші замовники зазначають, що колектив ТОВ «УДЕН-УКРАЇНА» - це цілісна команда професіоналів, об'єднаних спільною ідеєю. Команда, що складається з порядних та відповідальних фахівців, які пишаються своєю компанією. Команда, яка пройшла нелегкий шлях становлення в роки фінансової кризи. Команда з необмеженими перспективами і, без сумніву, блискучим майбутнім.

 

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: