Нам 7 років! Сьогодні відзначаємо день народження!

30.09.2013

Дорогі друзі! Сьогодні нам 7 років! Вітаємо усіх співробітників! Приймаємо вітання від партнерів та клієнтів!

Цифра «сім» вважається магічним та щасливим числом. З нею багато пов'язано: 7 днів створення Землі, 7 днів у тижні, 7 музичних нот, 7 чудес світу, 7 основних кольорів, 7 чеснот і т.д.
Не менш символічною для нас є сьома річниця компанії. Саме у такому віці дітки йдуть до школи, вступають до дорослого життя, сповненого подій, починають новий етап, новий виток. Так і ми - ростемо, розвиваємося, міцніємо, набираємо обертів та завойовуємо нові висоти =)

За 7 років ми пройшли шлях від маленької монтажної організації до статусу відомого національного виробника, від спеціалістів-початківців до серйозних гравців на ринку, яких поважають та з якими рахуються.
Ми пишаємося своєю продукцією, яка не має аналогів у всьому світі, пишаємося дружним, згуртованим колективом, пишаємося значними як для молодої компанії результатами.

Ми щиро вдячні нашим співробітникам, клієнтам і партнерам за вибір, за довіру, за підтримку, за відгуки, за співпрацю та спілкування. Це найцінніший капітал та найвагоміше досягнення. З Днем народження!   

 

   

Натисніть на зображення, щоб відкрити в повному розмірі

Ми найбільш відкритий до
спілкування завод обігрівачів!
Приєднуйтеся до нас
в соціальних мережах: